Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Onderdelen  /  Controller-Kaarten  /  Netwerkadapters  /  4 Port SFP+ Server Network Card - XL710

0WRRyvV4kqxqQbRaRMWYg_5116221x4KgAQiT0Eeys6Ev1dtRGw_511727030ZUYPz70eITxbsqY0q8A_51183045uLvsVDs06l75M16Jxg_5119306IwUwPPhfUuULkpidb9dQ_5120120

4 Port SFP+ Server Network Card - XL710

Productcode: PEX10GSFP4I | EAN/UPC: 0065030867740
€ 367,88 excl.btw
StarTech.com 4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip - 10 Gigabit Ethernet kaart - PCIe NIC - Netwerkadapter - PCIe x8 - 10 Gigabit SFP+ x 4 - zwart
Op voorraad: 5 stuk(s)
Product:
4 Port SFP+ Server Network Card - XL710
€ 445,13 incl. 21% btw € 367,88 excl. 21% btw
Voorraad: 5
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Deze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-mode glasvezel te gebruiken. Voeg redundante aansluitingen toe in omgevingen zonder uitval Met meerdere beschikbare poorten kunt u netwerkuitval voorkomen door toevoeging van storingsbestendige aansluitingen met behulp van twee of meer modules voor netwerkverbindingen met hoge bandbreedte met uw cruciale servers of werkstations. Verhoog uw netwerksnelheid Met deze PCIe-netwerkkaart kunt u profiteren van de verhoogde snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk, met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps. Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe aan uw server of werkstation De netwerkinterfacekaart is compatibel met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers. Dit biedt u flexibele configuratieopties om uw computer direct en over grotere afstanden op een glasvezelnetwerk aan te sluiten. De kaart heeft vier open SFP+ sleuven met ondersteuning van uitwisselbare 10GBase SFP+ modules. Zo kunt u de glasvezeltransceivermodules kiezen die het best bij uw netwerkbehoeften passen op basis van afstand en soort verbinding. StarTech.com biedt vele verschillende voor uw netwerkeisen. Bovendien biedt StarTech.com een betrouwbare oplossing voor de verbinding van telecommunicatie- en datacommunicatieapparatuur, zoals routers en switches. Vergroot uw netwerkmogelijkheden De SFP+ servernetwerkkaart is uitgerust met de Intel XL710 chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare verbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 9K jumbo frame ondersteuning. De PEX10GSFP4I wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Specificaties

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
20 - 80%

Gerelateerde producten

Afbeelding Intel X710-DA2 - netwerkadapter - OCP 3.0 - 10 Gigabit SFP+ x 2

Intel X710-DA2 - netwerkadapter - OCP 3.0 - 10 Gigabit SFP+ x 2

Productcode: P28778-B21
EAN/UPC:
Intel X710-DA2 - Netwerkadapter - OCP 3.0 - 10 Gigabit SFP+ x 2 - voor ProLiant DL325 Gen10, DL385 Gen10
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 704,17

In winkelwagen
Afbeelding Shuttle PD01 - netwerkadapter

Shuttle PD01 - netwerkadapter

Productcode: PON-PD01
EAN/UPC: 0887993800356
Shuttle PD01 - Netwerkadapter - Gigabit Ethernet (PoE) x 1
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 58,66

In winkelwagen
Afbeelding HPE MCX4621A-ACAB - netwerkadapter

HPE MCX4621A-ACAB - netwerkadapter

Productcode: P11341-B21
EAN/UPC: 0190017337401
HPE MCX4621A-ACAB - Netwerkadapter - OCP 3.0 - 10Gb Ethernet/25Gb Ethernet SFP+ x 2 - voor ProLiant DL325 Gen10 Plus, DL385 Gen10 Plus, DL385 Gen10 Plus Entry
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 584,87

In winkelwagen
Afbeelding HPE Nimble Storage 4-port Adapter - netwerkadapter

HPE Nimble Storage 4-port Adapter - netwerkadapter

Productcode: Q8F60A
EAN/UPC:
HPE Nimble Storage 4-port Adapter - Netwerkadapter - 10Gb Ethernet x 4 - voor Nimble Storage Adaptive Flash HF20, HF40, HF60; Nimble Storage All Flash AF20, AF60, AF80
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 6.903,94

In winkelwagen

 
Button