Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

1m MM 50/125 Fiber Patch Cable LC - ST

Productcode: 50FIBLCST1 | EAN/UPC: 0065030849739
16,69 excl.btw
StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/ST - OM2 - LC to ST Fiber Patch Cable - Verbindingskabel - ST multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM2 - gevormd - oranje - voor P/N: MCM1110MMLC
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
1m MM 50/125 Fiber Patch Cable LC - ST
20,19 incl. 21% btw 16,69excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

De 50FIBLCST1 1 m lange LSZH LC naar ST glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties. Deze LC-ST-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen. Elke duplex 50/125 (OM2) multimode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

Specificaties

Kleur
Oranje
Voorzieningen
Gevormd
Lengte
1 m
Materiaal van omhulsel
Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Technologie
Duplex glasvezel
Netwerkkabeltype
Verbindingskabel - OM2
Type glasvezel
Multi-modus
Diameter kern/plaatbedekking
50 / 125 micron
Vezelhoev.
2

Conformiteitsnormen
RoHS

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Ontworpen voor
P/N: MCM1110MMLC

Aansluiting (tweede uiteinde)
2 x LC multi-modus - male
Connector
2 x ST multimodus - male

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Cisco netwerkkabel - 5 m

Cisco netwerkkabel - 5 m

Productcode: ONS-CCC-100G-5=
EAN/UPC: 0882658513220
Cisco - Netwerkkabel - MPO meervoudige modus (M) naar MPO meervoudige modus (M) - 5 m - glasvezel - voor P/N: 15454-M-100G-LC-C=, 15454-M-CFP-LC=
Levertijd 1-6 weken

785,83

Winkelwagen
Afbeelding DIGITUS Professional koppelstuk voor netwerk - aqua

DIGITUS Professional koppelstuk voor netwerk - aqua

Productcode: DN-96009-1
EAN/UPC: 4016032335917
DIGITUS Professional - Koppelstuk voor netwerk - LC multi-modus (V) naar LC multi-modus (V) - glasvezel - aqua
Levertijd 1-6 weken

2,73

Winkelwagen
Afbeelding ACT verbindingskabel - 3 m - oranje

ACT verbindingskabel - 3 m - oranje

Productcode: RL1503
EAN/UPC: 8716065223545
ACT - Verbindingskabel - ST/PC multi-mode (M) naar ST/PC multi-mode (M) - 3 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM2 - oranje
Direct leverbaar

11,47

Winkelwagen
Afbeelding HPE PremierFlex - netwerkkabel - 15 m

HPE PremierFlex - netwerkkabel - 15 m

Productcode: Q1H66A
EAN/UPC:
HPE PremierFlex - Netwerkkabel - MPO naar MPO - 15 m - glasvezel - OM4 - voor StoreFabric SN3600, SN3600B 32, SN6600B 32, SN6650, SN8000B 4-Slot, SN8600B 4-slot
Levertijd 1-6 weken

871,51

Winkelwagen

 
Button