Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

3m MM Fiber Patch Cable LC - LC

Productcode: 50FIBLCLC3 | EAN/UPC: 0065030802888
20,16 excl.btw
StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - OM2 - LC to LC Fiber Patch Cable - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 3 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - voor P/N: GLCLHSMDSTTA, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST
Op voorraad: 44 stuk(s)
Levertijd:
Product:
3m MM Fiber Patch Cable LC - LC
24,39 incl. 21% btw 20,16excl. 21% btw
Voorraad: 44

Omschrijving

De 50FIBLCLC3 3 m lange LSZH LC naar LC glasvezelkabel biedt 50/125 micron glasvezel voor high-speed, high-bandwidth dataoverdracht via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex multimode-applicaties. Deze LC-LC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen. Elke duplex 50/125 (OM2) multimode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

Specificaties

Lengte
3 m
Technologie
Duplex glasvezel
Netwerkkabeltype
Netwerkkabel
Type glasvezel
Multi-modus
Diameter kern/plaatbedekking
50 / 125 micron

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Ontworpen voor
P/N: 3CSFP91ST, EXSFP1GESXST, GLCLHSM10PST, GLCLHSMD10ST, GLCLHSMDST, GLCLHSMDSTTA, GLCSXMM10PST, GLCSXMMDST, GLCSXMMDSTT, GLCSXMMRGDST, J4858C10PKST, J4858CST, J4859C10PKST, J4859CST, JD118BST, MASFP1GBSXST, SFP100BFXST, SFPF1302C, SFPGESST, SFPGLCLHSMST, SFPGLCSXMMST, SFPSXMM

Aansluiting (tweede uiteinde)
2 x LC multi-modus - male
Connector
2 x LC multi-modus - male

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 2 m - aqua

C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 2 m - aqua

Productcode: 85514
EAN/UPC: 0757120855149
C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 2 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
Levertijd 1-6 weken

28,48

In winkelwagen
Afbeelding C2G SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 1 m - aqua

C2G SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 1 m - aqua

Productcode: 85522
EAN/UPC: 0757120855224
C2G SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 1 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
Levertijd 1-6 weken

22,87

In winkelwagen
Afbeelding ACT trunkkabel - 25 m - erika violet

ACT trunkkabel - 25 m - erika violet

Productcode: DC5020
EAN/UPC: 8716065420807
ACT - Trunkkabel - MTP/MPO/UPC type B multi-modus (V) naar MTP/MPO/UPC type B multi-modus (V) - 25 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3/OM4 - afgeschermd, halogeenvrij, rond - erika violet
Direct leverbaar

241,67

In winkelwagen
Afbeelding ACT verbindingskabel - 17 m - aqua

ACT verbindingskabel - 17 m - aqua

Productcode: RL9617
EAN/UPC: 8716065411331
ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 17 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
Direct leverbaar

25,59

In winkelwagen

 
Button