Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

1m Aqua MM 50/125 OM4 Fiber Optic Cable

Productcode: 450FBLCLC1 | EAN/UPC: 0065030870832
€ 23,58 excl.btw
StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 1m / 3 ft - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC1) - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM4 - aqua
Op voorraad: 99 stuk(s)
Levertijd:
Product:
1m Aqua MM 50/125 OM4 Fiber Optic Cable
€ 28,53 incl. 21% btw € 23,58 excl. 21% btw
Voorraad: 99

Omschrijving

Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur. Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is deze kabel bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen. Elke OM4-glasvezelkabel is individueel getest en gecertificeerd en valt binnen de acceptabel optisch insertieverlies voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. De 450FBLCLC1 wordt gedekt door een levenslange garantie van StarTech.com.

Specificaties

Kleur
Aqua
Voorzieningen
LOMMF (Laser-Optimized Multimode Fiber)
Lengte
1 m
Materiaal van omhulsel
Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
Technologie
Duplex glasvezel
Netwerkkabeltype
Netwerkkabel - OM4
Type glasvezel
Multi-modus
Diameter kern/plaatbedekking
50 / 125 micron

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Aansluiting (tweede uiteinde)
2 x LC multi-modus - male
Connector
2 x LC multi-modus - male

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding ACT netwerkkabel - 250 m - aqua

ACT netwerkkabel - 250 m - aqua

Productcode: RL2425
EAN/UPC: 8716065373400
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 250 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen/buiten - aqua
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 597,99

In winkelwagen
Afbeelding ACT Polarity Twist verbindingskabel - 1 m - erika violet

ACT Polarity Twist verbindingskabel - 1 m - erika violet

Productcode: RL8401
EAN/UPC: 8716065454871
ACT Polarity Twist - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 1 m - 1.6 mm - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - halogeenvrij, duplex - erika violet
Op voorraad: 13 stuk(s)

€ 13,12

In winkelwagen
Afbeelding ACT koppelstuk voor netwerk - limoengroen

ACT koppelstuk voor netwerk - limoengroen

Productcode: EA1026
EAN/UPC: 8716065013719
ACT - Koppelstuk voor netwerk - SC multimodus (V) naar SC multimodus (V) - glasvezel - OM5 - limoengroen
Op voorraad: 16 stuk(s)

€ 0,45

In winkelwagen
Afbeelding ACT verbindingskabel - 1.5 m - oranje

ACT verbindingskabel - 1.5 m - oranje

Productcode: RL2051
EAN/UPC: 8716065223606
ACT - Verbindingskabel - SC/PC meervoudige modus (M) naar ST/PC multi-mode (M) - 1.5 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - afgeschermd, stijger - oranje
Op voorraad: 4 stuk(s)

€ 10,28

In winkelwagen

 
Button