Productcode: FPMA-C060BLACK | EAN/UPC: 8717371444952
48,23 excl. BTW
  • Maximale gewichtscapaciteit: 30 kg Zwart
  • Maximale schermgrootte: 101,6 cm (40")
  • Montagewijze: Plafond
  • Montage interface compatibiliteit (min): 75 x 75 mm Montage interface compatibiliteit (max): 200 x 200 mm
  • In hoogte verstelbaar Draaibaar
  • Materiaal behuizing: Staal
Op voorraad: 1 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Neomounts FPMA-C060 - Bracket
58,36 incl. 21% btw 48,23excl. 21% btw
Voorraad: 1
Winkelwagen
Met deze Neomounts plafondsteun, model FPMA-C060BLACK, bevestigt u een flatscreen aan het plafond.
De FPMA-C060BLACK heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 40" (102 cm). Het draagvermogen van dit product 30 kg. De plafondsteun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 200x200 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Montage
Aantal displays ondersteund
1
Maximaal draagvermogen (per display/scherm)
30 kg
Maximale schermgrootte
101,6 cm (40")
Montagewijze
Plafond
Maximale gewichtscapaciteit
30 kg
Montage interface compatibiliteit (min)
75 x 75 mm
Montage interface compatibiliteit (max)
200 x 200 mm
Minimale schermgrootte
25,4 cm (10")
Paneelmontage-interface
75 x 200 mm
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Ja
Type hoogteverstelling
Handmatig
Hoogte verstelbaarheidsbereik
600 - 850 mm
Bereik kantelhoek
0 - 40°
Draaibaar
Ja
Draaihoek
180°
kantel aanpassingen
Hellingshoek
40°
Diepteafstelling
13 cm
Design
Kleur van het product
Zwart
Materiaal behuizing
Staal
Gewicht en omvang
Diepte
130 mm
Hoogte
850 mm
Gewicht
2 kg
Verpakking
Breedte verpakking
250 mm
Diepte verpakking
60 mm
Hoogte verpakking
530 mm
Gewicht verpakking
2,2 kg
Overige specificaties
Land van herkomst
China
Logistieke gegevens
Netto gewicht kartonnen doos
11,1 kg
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Producten per pallet (EU)
150 stuk(s)
Aantal per (buitenste) hoofdverpakking
5 stuk(s)
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
545 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
320 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
270 mm
(Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht
13 kg
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
5 stuk(s)
Technische details
Netto gewicht pakket
2,21 kg
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding AG Neovo WMK-01 - Mounting kit (2 brackets)
AG Neovo WMK-01 - Mounting kit (2 brackets)
Productcode: P3WM010000001
EAN/UPC: 4710739599008
WMK-01, 15" - 32", 18 kg max
  • Eenvoudig te installeren 2-delig beugelontwerp
  • Ruimtebesparend ontwerp met dun profiel
  • Hoogwaardige stalen constructie
  • Geanodiseerd oppervlak voorkomt roest
  • Voldoet aan VESA FPMPMI-normen
  • Geschikt voor een breed scala aan binnen- en buitenomgevingen
  • Geschikt voor LCD-schermen tot 18,0 kg (40,0 lbs)
Levertijd 1-6 weken
21,85
Winkelwagen
Afbeelding Chief LW75UWP
Chief LW75UWP
Productcode: LW75UWP
EAN/UPC: 0841872172613
Chief LW75UW, 79,4 kg, 190,5 cm (75"), 400 x 400 mm, 600 x 600 mm
  • Maximale gewichtscapaciteit: 79,4 kg Wit
  • Maximale schermgrootte: 190,5 cm (75")
  • Montagewijze: Muur
  • Montage interface compatibiliteit (min): 400 x 400 mm Montage interface compatibiliteit (max): 600 x 600 mm
  • Model: Liggend
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding Multibrackets M Tilt and Roll Easel - 50 kg - 81.3 cm (32") - 139.7 cm (55") - 200 x 200 mm - 400 x 600 mm
Multibrackets M Tilt and Roll Easel - 50 kg - 81.3 cm (32") - 139.7 cm (55") - 200 x 200 mm - 400 x 600 mm
Productcode: 7350073735280
Multibrackets 5280, 50 kg, 81,3 cm (32"), 139,7 cm (55"), 200 x 200 mm, 400 x 600 mm
  • Draagbare vloerstandaard Maximale gewichtscapaciteit: 50 kg Zwart
  • Maximale schermgrootte: 139,7 cm (55")
  • Montagewijze: Vloer
  • Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 200 mm Montage interface compatibiliteit (max): 400 x 600 mm
  • In hoogte verstelbaar Wielen
  • Materiaal behuizing: Kunststof, Staal
Direct leverbaar
356,16
Afbeelding Multibrackets 6751 bevestiging voor signage-beeldschermen 2,29 m (90") Zwart
Multibrackets 6751 bevestiging voor signage-beeldschermen 2,29 m (90") Zwart
Productcode: 7350073736751
Multibrackets 6751, 60 kg, 94 cm (37"), 2,29 m (90"), 100 x 100 mm, 800 x 400 mm, 0 - 650 mm
  • Draagbare vloerstandaard Maximale gewichtscapaciteit: 60 kg Zwart
  • Maximale schermgrootte: 2,29 m (90")
  • Montagewijze: Vloer
  • Montage interface compatibiliteit (min): 100 x 100 mm Montage interface compatibiliteit (max): 800 x 400 mm