Digitus AK-340306-030-S video kabel adapter 3 m DisplayPort DVI-D Zwart
Productcode: AK-340306-030-S | EAN/UPC: 4016032328544
11,02 excl. BTW
Digitus AK-340306-030-S, 3 m, DisplayPort, DVI-D, Nikkel, 1.1a, 1920 x 1200 Pixels
  • 3 m
  • DisplayPort
  • DVI-D
  • 1920 x 1200 Pixels
  • Zwart
  • 1 stuk(s)
Op voorraad: 183 stuk(s)
Levertijd:
Product:
13,33 incl. 21% btw 11,02excl. 21% btw
Voorraad: 183
Winkelwagen
Digitus AK-340306-030-S. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: DisplayPort, Aansluiting 2: DVI-D. Breedte verpakking: 150 mm, Diepte verpakking: 220 mm, Gewicht verpakking: 164 g. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Kenmerken
Snoerlengte
3 m
Aansluiting 1
DisplayPort
Aansluiting 2
DVI-D
Contact geleider materiaal
Nikkel
DisplayPort versie
1.1a
Maximum resolutie
1920 x 1200 Pixels
Kabel materiaal
Koper
Kleur van het product
Zwart
Magnetisch afgeschermd
Ja
AWG draad omvang
32
Land van herkomst
China
Geslacht connector
Mannelijk/Mannelijk
Verpakking
Breedte verpakking
150 mm
Diepte verpakking
220 mm
Gewicht verpakking
164 g
Verpakkingsvolume
1155 cm³
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Code UK-handelstarief
Gerelateerde producten
Afbeelding ROLINE 11.04.5610 video kabel adapter 2 m DVI-D Zwart
ROLINE 11.04.5610 video kabel adapter 2 m DVI-D Zwart
Productcode: 11.04.5610
EAN/UPC: 7611990186327
Displayport Kabel Dp Male - Dvi Male (24+1), Zwart, 2 M
  • Kabel met een DisplayPort- en een DVI connector
  • Voldoet aan DP v1.1 (max resolutie: 1920x1080 @60Hz)
Direct leverbaar
50,46
Winkelwagen
Afbeelding Eaton Tripp Lite Series DisplayPort to HDMI Adapter Cable (M/M), 3 ft. (0.9 m)
Eaton Tripp Lite Series DisplayPort to HDMI Adapter Cable (M/M), 3 ft. (0.9 m)
Productcode: P582-003
EAN/UPC: 0037332186195
Tripp Lite P582-003, 0,91 m, DisplayPort, HDMI, Mannelijk, Mannelijk, 1920 x 1080 Pixels
  • 0,91 m
  • DisplayPort Mannelijk
  • HDMI Mannelijk
Levertijd 1-6 weken
19,26
Afbeelding Equip Adapter cable - DisplayPort male to HDMI female
Equip Adapter cable - DisplayPort male to HDMI female
Productcode: 133446
DisplayPort 1.4 naar HDMI adapter, 8K/60Hz
  • "DisplayPort Male
  • HDMI Female
  • Resolutie tot 7680 x 4320@60 Hz
  • Ondersteunt videoresoluties tot 8K/60Hz
  • Bandbreedte tot 32,4 Gbps
  • Ondersteunt HDCP 1.4 en 2.2
  • Ondersteunt HDR (hoog dynamisch bereik)
  • Vergulde connectoren voor hoge signaalkwaliteit
  • Kabellengte: 15CM
  • Aluminium behuizing
  • Resolutie tot onder (afhankelijk van het systeem en de aangesloten hardware)
  • 8k: 7680 x 4320 @ 30 Hz
  • 5k: 5120 × 2880 @ 60 Hz
  • 4k: 3840 x 2160 @ 144 Hz
  • 2k: 2560 x 1440 @ 240 Hz
  • 1080P: 1920 x 1200 @ 240 Hz
  • Gegevensoverdracht met DSC-ondersteuning. (weergavecompressie)
  • 8k: 7680 x 4320 @ 60 Hz (DSC)
  • 5k: 5120 × 2880 @ 120 Hz (DSC)
  • 4k: 3840 x 2160 @ 240 Hz (DSC)"