Productcode: OSFDTAG21.5L/P | EAN/UPC: 5056006142102
42,58 excl. BTW
Origin Storage OSFDTAG21.5L/P, Kunststof, Transparant, 1 stuk(s)
  • Merkcompatibiliteit: Alle merken
  • Materiaal: Kunststof
  • Maximale schermgrootte: 54,6 cm (21.5")
  • Anti-Reflective
  • Transparant
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Origin Storage Display screen protector
51,52 incl. 21% btw 42,58excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Origin Storage OSFDTAG21.5L/P. Merkcompatibiliteit: Alle merken, Compatibiliteit: 21.5in Monitors (16:9), Materiaal: Kunststof, Kleur van het product: Transparant. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
Kenmerken
Merkcompatibiliteit
Alle merken
Compatibiliteit
21.5in Monitors (16:9)
Kleur van het product
Transparant
Materiaal
Kunststof
Maximale schermgrootte
54,6 cm (21.5")
Eenvoudig verwijderbaar
Ja
Makkelijk schoon te maken
Ja
Anti-Reflective
Compatibel met touchscreen
Installatietype
Zelfklevende strip + schuifmontage
Oriëntatie privacy-filter
Liggend & staand
Verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Overige specificaties
Beeldverhouding
16:9
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Land van herkomst
Verenigd Koninkrijk
Gerelateerde producten
Afbeelding Vision VFM-F10 - Cart - for flat panel
Vision VFM-F10 - Cart - for flat panel
Productcode: VFM-F10/WH
EAN/UPC: 5252503000000
Vision VFM-F10/WH, 45 kg, 127 cm (50"), 139,7 cm (55"), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm
  • Draagbare vloerstandaard Maximale gewichtscapaciteit: 45 kg Wit
  • Maximale schermgrootte: 139,7 cm (55")
  • Montagewijze: Vloer
  • Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 200 mm Montage interface compatibiliteit (max): 400 x 400 mm
  • Wielen Verbeterd kabelbeheer
  • Materiaal behuizing: Staal
Levertijd 1-6 weken
434,73
Winkelwagen
Afbeelding Neomounts PLASMA-M1900E - Cart
Neomounts PLASMA-M1900E - Cart
Productcode: PLASMA-M1900E
EAN/UPC: 8717371447045
  • Maximale gewichtscapaciteit: 50 kg Zwart
  • Maximale schermgrootte: 177,8 cm (70")
  • Montagewijze: Vloer
  • Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 200 mm Montage interface compatibiliteit (max): 600 x 400 mm
  • Verbeterd kabelbeheer
  • Materiaal behuizing: Staal
Direct leverbaar
308,02
Afbeelding Bevestigingen voor signage-beeldschermen
Bevestigingen voor signage-beeldschermen
Productcode:
EAN/UPC:
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding Neomounts LED-VW1750BLACK - Bracket
Neomounts LED-VW1750BLACK - Bracket
Productcode: LED-VW1750BLACK
  • Vaste vloerstandaard Maximale gewichtscapaciteit: 35 kg Zwart
  • Montagewijze: Muur