Productcode: JM4800ASE-16G | EAN/UPC: 0760557843924
221,00 excl. BTW
Transcend JetRam JM4800ASE-16G, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 4800 MHz, 262-pin SO-DIMM
  • Laptop 16 GB DDR5
  • 262-pin SO-DIMM 1 x 16 GB
  • CAS-latentie: 40
  • 1.1 V
Op voorraad: 1 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Transcend JetRAM - DDR5 - module
267,41 incl. 21% btw 221,00excl. 21% btw
Voorraad: 1
Winkelwagen
Transcend JetRam JM4800ASE-16G. Component voor: Laptop, Intern geheugen: 16 GB, Geheugenlayout (modules x formaat): 1 x 16 GB, Intern geheugentype: DDR5, Kloksnelheid geheugen: 4800 MHz, Geheugen form factor: 262-pin SO-DIMM, CAS-latentie: 40
Kenmerken
Intern geheugen
16 GB
Geheugenlayout (modules x formaat)
1 x 16 GB
Intern geheugentype
DDR5
Component voor
Laptop
Geheugen form factor
262-pin SO-DIMM
Type gebufferd geheugen
Unregistered (unbuffered)
On-Die ECC
Ja
CAS-latentie
40
Kloksnelheid geheugen
4800 MHz
Geheugen rangschikking
1
Geheugen voltage
1.1 V
Module configuration
2048M x 8
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 85 °C
Gerelateerde producten
Afbeelding Corsair Vengeance - DDR5 - kit
Corsair Vengeance - DDR5 - kit
Productcode: CMK32GX5M2B7000C40
EAN/UPC: 0840006672678
Corsair Vengeance CMK32GX5M2B7000C40, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 7000 MHz, 288-pin DIMM
  • PC 32 GB DDR5 Dubbelkanaals
  • 288-pin DIMM 2 x 16 GB
  • CAS-latentie: 40
  • Intel® Extreme Memory Profile (XMP) 3.0
Direct leverbaar
436,67
Winkelwagen
Afbeelding PATRIOT Signature Line - DDR4
PATRIOT Signature Line - DDR4
Productcode: PSD416G24002S
EAN/UPC: 0814914023471
Patriot Memory PSD416G24002S, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 2400 MHz, 260-pin SO-DIMM
  • Pc/server 16 GB DDR4
  • 260-pin SO-DIMM 1 x 16 GB
  • CAS-latentie: 17
  • 1.2 V
Levertijd 1-6 weken
139,63
Afbeelding Lenovo TruDDR4 - DDR4 - module
Lenovo TruDDR4 - DDR4 - module
Productcode: 4X77A08635
Lenovo 4X77A08635, 64 GB, 1 x 64 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
  • Pc/server 64 GB DDR4
  • 288-pin DIMM 1 x 64 GB
  • 1.2 V