Productcode: RKCOND17HD | EAN/UPC: 0065030872515
1.030,36 excl. BTW
StarTech.com Dual Rail KVM Rack Console, HD 1080p, Single Port DVI/VGA KVM met 17" LCD Scherm voor Server Rack, 1U LCD KVM Console met Kabels, USB Support, 44230 MTBF, QWERTY Keyboard (RKCOND17HD)
  • VEELZIJDIGE INTERFACES: 17.3" Active Matrix TFT 16:9 widescreen / Dual Rails / 1U hoogte / Full QUERTY keyboard + Trackpad / Geïntegreerde Power Supply / Frontale USB Port / Ondersteunt VGA / DVI & USB
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com Dual Rail Rackmount KVM Console HD 1080p, Single Port DVI/VGA KVM with 17" LCD Monitor for Server Rack, Fully Featured 1U LCD KVM Drawer
1246,74 incl. 21% btw 1030,36excl. 21% btw
Voorraad: 2
Winkelwagen
1080p Display | 17 Inch | 1U | DVI & VGA Interface | Kabels Meegeleverd
The StarTech.com Advantage
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal
43,9 cm (17.3")
Resolutie
1920 x 1080 Pixels
Beeldscherm
TFT LCD
Helderheid
250 cd/m²
Typische contrastverhouding
650:1
Kijkhoek, horizontaal
140°
Kijkhoek, verticaal
120°
On Screen Display (OSD)
Nee
Pixel pitch
0,199 x 0,199 mm
Beeldverhouding
16:9
Type beeldscherm
LCD
Responstijd
8 ms
Beeldscherm, aantal kleuren
262144 kleuren
Ondersteunende oplossingen
1024x576 1152x648 1280x720 1366x76 1600x900 1920x1080
Technische details
Materiaal
Staal
Mean time between failures (MTBF)
44230 uur
Kleur van het product
Zwart
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
0 - 80 procent
Rack-montage
Ja
LED-indicatoren
Ja
Certificaten van naleving
RoHS
Rackcapaciteit
1U
Poorten & interfaces
3,5 mm-uitgang
3,5 mm in
Soort DVI-aansluiting
DVI-D
DVI input ports
1
DVI output ports
1
Aansluiting toetsenbord
USB
Aansluiting muis
USB
Aansluiting video
DVI/VGA
Aantal USB 2.0 Type-A-poorten
2
Aantal poorten USB 2.0 Type-B
Toetsenbord
Sneltoetsen
Certificaten
Certificering
CE, FCC, UL, REACH
Energie
Stroomverbruik (typisch)
19,4 W
AC-adapter ingangsspanning
100 - 240 V
Stroom
1 A
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
-20 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte
480 mm
Hoogte
44 mm
Diepte
727 mm
Gewicht
13,6 kg
Inbouwdiepte (min)
65 cm
Inbouwdiepte (max)
100 cm
Verpakking
Gewicht verpakking
18,9 kg
Breedte verpakking
680 mm
Diepte verpakking
840 mm
Hoogte verpakking
133 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels
Audio (3ˌ5 mm), KVM
Inclusief schroeven
Aantal schroeven
8
Montagebeugels meegeleverd
Kooimoeren inbegrepen
Aantal kooimoeren
8
Inbegrepen soorten voedingsstekkers
ANZ, EU, JP, NA, UK
Snelle installatiehandleiding
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
680 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
840 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
133 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
1 stuk(s)
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding Inter-Tech KVM AS-7104 TLS - KVM console
Inter-Tech KVM AS-7104 TLS - KVM console
Productcode: 99997225
EAN/UPC: 4260455642224
Inter-Tech AS-7104 TLS, 43,2 cm (17"), 1920 x 1080 Pixels, 300 cd/m², 1000:1, TFT, USB
  • 43,2 cm (17") TFT 1920 x 1080 Pixels 300 cd/m² 1000:1
  • Rack-montage
  • On Screen Display (OSD)
  • Mean time between failures (MTBF): 120000 uur
  • Aantal toetsen, toetsenbord: 99
  • Staal
  • Zwart
Direct leverbaar
770,96
Winkelwagen
Afbeelding LogiLink KVM console - PS/2, USB
LogiLink KVM console - PS/2, USB
Productcode: LC902GE
EAN/UPC: 4052792045277
LogiLink LC902GE, 47 cm (18.5"), 1366 x 768 Pixels, LED, 250 cd/m², 1000:1, 41 cm
  • 47 cm (18.5") TFT 1366 x 768 Pixels 250 cd/m² 1000:1
  • Rack-montage 1U
  • Mean time between failures (MTBF): 60000 uur
  • Aansluiting toetsenbord: USB, PS/2 Aansluiting muis: USB, PS/2 Aansluiting video: VGA
  • Aantal toetsen, toetsenbord: 100
  • Metaal
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding DIGITUS 19" HD LCD KVM console, 8-port Cat 5, Swiss keyboard
DIGITUS 19" HD LCD KVM console, 8-port Cat 5, Swiss keyboard
Productcode: DS-72221-4CH
19" HD LCD KVM console, 8-poorts Cat 5, Zwitsers toetsenbord
  • Resolutie: 1920x1080 bij 60 Hz
  • console biedt tot 85 % meer plaats
  • Contrastverhouding: 1000:1
  • Ondersteunt: 16,7 milj. kleuren
  • Inclusief 8-poorts Cat 5 KVM-switch
  • muis touchboard met twee functietoetsen
  • Console met veiligheidsvergrendeling om beschadiging te voorkomen
  • Interface: Cat 5
  • Aantal poorten: 8
  • Beeldschermformaat: 19 inch
Levertijd 1-6 weken
Afbeelding DIGITUS Modularized 43.2cm 19IN HD TFT console
DIGITUS Modularized 43.2cm 19IN HD TFT console
Productcode: DS-72221-7UK
19" HD LCD KVM console, 16-poorts HDMI, UK toetsenbord
  • Contrastverhouding: 1000:1
  • Inclusief 16-poorts HDMI KVM-switch
  • Interface: HDMI
  • Aantal poorten: 16
  • Beeldschermformaat: 19 inch