Productcode: NM-M1000BLACK | EAN/UPC: 8717371447380
312,95 excl. BTW
Neomounts NM-M1000BLACK TV vloerstandaard - 37-70" - max 40 kg - VESA 200x200-600x400 - zwart
  • Maximale gewichtscapaciteit: 40 kg
  • Minimale schermgrootte: 94 cm (37") Maximale schermgrootte: 177,8 cm (70") Vloer
  • Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 200 mm Montage interface compatibiliteit (max): 600 x 400 mm
  • Aantal displays ondersteund: 1
  • In hoogte verstelbaar Handmatig
  • Verbeterd kabelbeheer
  • Staal Zwart
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Neomounts NM-M1000 - Stand - for LCD display
378,67 incl. 21% btw 312,95excl. 21% btw
Voorraad: 2
Winkelwagen
Met dit Neomounts meubel, model NM-M1000BLACK, plaatst u een LCD/LED/PLASMA scherm op de vloer.
De NM-M1000BLACK heeft een moderne uitstraling en is geschikt voor schermen t/m 70" (178 cm). Het draagvermogen van deze standaard is 40 kg. De steun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 200x200 mm t/m 600x400 mm.
Deze vloerstandaard wordt geleverd inclusief installatiemateriaal.
Montage
Aantal displays ondersteund
1
Maximaal draagvermogen (per display/scherm)
40 kg
Maximale schermgrootte
177,8 cm (70")
Montagewijze
Vloer
Maximale gewichtscapaciteit
40 kg
Montage interface compatibiliteit (min)
200 x 200 mm
Montage interface compatibiliteit (max)
600 x 400 mm
Minimale schermgrootte
94 cm (37")
Paneelmontage-interface
600 x 400 mm
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Ja
Type hoogteverstelling
Handmatig
Hoogte verstelbaarheidsbereik
0 - 1380 mm
Verbeterd kabelbeheer
Ja
Design
Kleur van het product
Zwart
Materiaal behuizing
Staal
Technische details
Land van herkomst
China
Netto gewicht pakket
10,2 kg
Gewicht en omvang
Breedte
800 mm
Diepte
500 mm
Hoogte
138 mm
Gewicht
8,37 kg
Verpakking
Breedte verpakking
800 mm
Diepte verpakking
500 mm
Hoogte verpakking
1380 mm
Gewicht verpakking
10,2 kg
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
315 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
416 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
855 mm
(Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht
20,4 kg
Netto gewicht kartonnen doos
20,4 kg
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
2 stuk(s)
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Producten per pallet (EU)
18 stuk(s)
Overige specificaties
Breedte instelbereik
0 - 800 mm
Diepte-instelbereik
0 - 500 mm
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding Hagor HP Lift Floorstand - Stand
Hagor HP Lift Floorstand - Stand
Productcode: 8266
EAN/UPC: 4250058582669
Hagor 8266, 139,7 cm (55"), 2,54 m (100"), 135 kg, 900 x 600 mm, Zwart
  • Maximale gewichtscapaciteit: 135 kg
  • Minimale schermgrootte: 139,7 cm (55") Maximale schermgrootte: 2,54 m (100") Vloer
  • Montage interface compatibiliteit (max): 900 x 600 mm
  • In hoogte verstelbaar
  • Zwart
Direct leverbaar
Winkelwagen
Afbeelding Axis P1245 - Network surveillance camera
Axis P1245 - Network surveillance camera
Productcode: 0926-001
EAN/UPC: 7331021052826
Multibrackets 0926, 2,79 m (110"), 200 x 300 mm, 1200 x 900 mm, 0 - 10°, Staal, Zwart
  • Maximale gewichtscapaciteit: 125 kg
  • Minimale schermgrootte: 160 cm (63") Maximale schermgrootte: 2,79 m (110") Muur
  • Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 300 mm Montage interface compatibiliteit (max): 1200 x 900 mm