Productcode: B-FTP50025 | EAN/UPC: 5712505707616
1,73 excl. BTW
Microconnect B-FTP50025, 0,25 m, Cat5e, F/UTP (FTP), RJ-45, RJ-45, Grijs
  • 0,25 m
  • RJ-45 Mannelijk
  • RJ-45 Mannelijk
  • Cat5e F/UTP (FTP)
  • 1000 Mbit/s
  • Plug and play
  • Grijs
Op voorraad: 59 stuk(s)
Levertijd:
Product:
MicroConnect Network cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)
2,09 incl. 21% btw 1,73excl. 21% btw
Voorraad: 59
Winkelwagen
Kenmerken
Snoerlengte
0,25 m
Kabel standaard
Cat5e
Kabelafscherming
F/UTP (FTP)
Aansluiting 1
RJ-45
Aansluiting 2
RJ-45
Kleur van het product
Grijs
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Materiaal buitenmantel
Polyvinyl chloride (PVC)
Constructie van de geleider(s)
Samengeslagen
Geleidermateriaal
Aluminium bekleed met koper
AWG draad omvang
26/7
Overdrachtssnelheid
1000 Mbit/s
Frequentie
100 MHz
Plug and play
Ja
Certificaten
Certificaten van naleving
RoHS
Gewicht en omvang
Outer diameter
5,5 mm
Gewicht
6 g
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Verpakking
Breedte verpakking
127 mm
Diepte verpakking
109 mm
Hoogte verpakking
15 mm
Gewicht verpakking
16 g
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Overige specificaties
Technische details
Kink Protection, strain relief and Latch Protection
Gerelateerde producten
Afbeelding ROLINE Recycled Material 21.45.3157 netwerkkabel Zwart 10 m Cat6a U/UTP (UTP)
ROLINE Recycled Material 21.45.3157 netwerkkabel Zwart 10 m Cat6a U/UTP (UTP)
Productcode: 21.45.3157
EAN/UPC: 7630049631021
ROLINE Recycled Material 21.45.3157, 10 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Zwart
  • 10 m
  • RJ-45 Recht Mannelijk
  • RJ-45 Recht Mannelijk
  • Cat6a U/UTP (UTP)
  • Zwart
Direct leverbaar
34,00
Winkelwagen
Afbeelding ACT DC7503 - 3 m - Cat7a - U/FTP (STP) - RJ-45 - RJ-45
ACT DC7503 - 3 m - Cat7a - U/FTP (STP) - RJ-45 - RJ-45
Productcode: DC7503
EAN/UPC: 8716065442083
CAT6A, U/FTP, RJ45, 32 AWG, LSZH, 100 Ω, 500 MHz
  • Volledig koperen 32AWG geleiders en 50µ vergulde RJ-45 contacten
  • Buitendiameter mantel slechts 3,8mm voor een betere luchtstroom in de netwerk kast
  • Snagless tulen
  • Voor channel toepassingen
  • Voldoen aan de internationale standaarden
  • Kabels zijn 100% getest