Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

NVIDIA AcFib cbl 200GbE 200Gb/s QSFP56 LSZH 10m - 10 m - low-smoke

Productcode: 980-9I45R-00V010 | EAN/UPC: 7290108487213
1.719,63 excl.btw
NVIDIA AcFib cbl 200GbE 200Gb/s QSFP56 LSZH 10m - 10 m - low-smoke - zero-halogen
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
NVIDIA AcFib cbl 200GbE 200Gb/s QSFP56 LSZH 10m - 10 m - low-smoke
2080,75 incl. 21% btw 1719,63excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

NVIDIA AcFib cbl 200GbE 200Gb/s QSFP56 LSZH 10m - 10 m - low-smoke - zero-halogen

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Reviews

Gerelateerde producten

Afbeelding V7 Video / audio cable - USB-C male to HDMI male

V7 Video / audio cable - USB-C male to HDMI male

Productcode: V7UCHDMI-1M
EAN/UPC: 0662919111644
V7 - Video / audio cable - USB-C male to HDMI male - 1 m - black
Direct leverbaar

22,56

Winkelwagen
Afbeelding Vertiv Cybex - USB / audio cable - stereo mini jack, USB Type B (M) to USB, stereo mini jack (M)

Vertiv Cybex - USB / audio cable - stereo mini jack, USB Type B (M) to USB, stereo mini jack (M)

Productcode: CBL0130
EAN/UPC: 0636430074450
Cybex - USB / audio cable - stereo mini jack, USB Type B (M) to USB, stereo mini jack (M) - 1.83 m - for Cybex SCKM140
Levertijd 1-6 weken

20,57

Winkelwagen
Afbeelding Intronics ACT - Patch cable - LC/UPC single-mode (M) to LC/UPC single-mode (M)

Intronics ACT - Patch cable - LC/UPC single-mode (M) to LC/UPC single-mode (M)

Productcode: RL3330
EAN/UPC:
ACT - Patch cable - LC/UPC single-mode (M) to LC/UPC single-mode (M) - 30 m - fibre optic - duplex - 9 / 125 micron - OS2 - booted, halogen-free - yellow
  • Great mechanical protection
  • Armored fiber optic patchcables have steel armor for extra protection
  • High quality and optic performance
  • Performs according to grade A (IEC Standard 61300-3-34)
Direct leverbaar

74,63

Winkelwagen
Afbeelding HPE Power cable - IEC 60320 C13 to SI 32 (M)

HPE Power cable - IEC 60320 C13 to SI 32 (M)

Productcode: AF564A
EAN/UPC: 0882780832770
HPE - Power cable - IEC 60320 C13 to SI 32 (M) - AC 250 V - 10 A - 1.83 m - Israel - for HPE MSL2024, MSL4048; 1/8 G2 Tape Autoloader; Apollo 4510 Gen9; ProLiant XL290n Gen10
Levertijd 1-6 weken

66,00

Winkelwagen

 
Button