Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Vezelkabels

Vezelkabels

ACT verbindingskabel - 50 m - zwart

Productcode: RL7450
EAN/UPC: 8716065394368
ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA naar LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA - 50 m - glasvezel - OS2 - zwart

€ 342,19

Op voorraad: 2 stuk(s)

ECON-Line verbindingskabel - 2 m - erika violet

Productcode: EL8702
EAN/UPC: 8716065333138
ECON-Line - Verbindingskabel - SC/UPC meervoudige modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - halogeenvrij - erika violet

€ 7,46

Op voorraad: 5 stuk(s)

Intronics netwerkadapter

Productcode: EA3002
EAN/UPC: 8716065169966
Intronics - Netwerkadapter - SC (V) naar SC (V) - glasvezel

€ 0,79

Op voorraad: 118 stuk(s)

ECON-Line verbindingskabel - 1 m - erika violet

Productcode: EL9701
EAN/UPC: 8716065333084
ECON-Line - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - halogeenvrij - erika violet

€ 5,96

Op voorraad: 5 stuk(s)

ACT verbindingskabel - 20 m - zwart

Productcode: RL7420
EAN/UPC: 8716065394337
ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA naar LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA - 20 m - glasvezel - OS2 - zwart

€ 182,81

Op voorraad: 2 stuk(s)

ACT verbindingskabel - 2 m - zwart

Productcode: RL7402
EAN/UPC: 8716065394290
ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA naar LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA - 2 m - glasvezel - OS2 - zwart

€ 87,19

Op voorraad: 2 stuk(s)

ACT netwerkverzwakker

Productcode: EA4025
EAN/UPC: 8716065271539
ACT - Netwerkverzwakker - LC/UPC (M) naar LC/UPC (V) - glasvezel 5 dB

€ 13,00

Op voorraad: 64 stuk(s)

ACT koppelstuk voor netwerk - blauw

Productcode: EA2004
EAN/UPC: 8716065351019
ACT - Koppelstuk voor netwerk - ST (V) naar ST (V) - glasvezel - blauw

€ 1,45

Op voorraad: 161 stuk(s)

ACT netwerkverzwakker

Productcode: EA4005
EAN/UPC: 8716065271461
ACT - Netwerkverzwakker - SC/UPC (M) naar SC/UPC (V) - glasvezel 5 dB

€ 13,00

Op voorraad: 28 stuk(s)

ACT verbindingskabel - 30 m - zwart

Productcode: RL7430
EAN/UPC: 8716065394344
ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA naar LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA - 30 m - glasvezel - OS2 - zwart

€ 235,94

Op voorraad: 1 stuk(s)

ACT verbindingskabel - 20 m - geel

Productcode: RL3320
EAN/UPC: 8716065393811
ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 20 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - afgeschermd, halogeenvrij - geel

€ 45,80

Op voorraad: 7 stuk(s)

ACT verbindingskabel - 1 m - zwart

Productcode: RL7401
EAN/UPC: 8716065394283
ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA naar LC/UPC enkele modus (M) beschermdop, ODVA - 1 m - glasvezel - OS2 - zwart

€ 81,88

Op voorraad: 3 stuk(s)
 
Button