Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Speciale Netwerkkabels

Speciale Netwerkkabels

WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

Productcode: 1EX0234
EAN/UPC:
WD CRU Cable Expansion - Netwerkkabel - QSFP+ (M) naar QSFP+ (M) - 3 m

€ 235,70

Op voorraad: 0 stuk(s)

WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

Productcode: 1EX0151
EAN/UPC:
WD CRU Cable Expansion - Netwerkkabel - QSFP+ (M) naar QSFP+ (M) - 3 m (pak van 2)

€ 418,81

Op voorraad: 0 stuk(s)

WD netwerkkabel - 2 m

Productcode: 1EX0094
EAN/UPC: 8592978103101
WD - Netwerkkabel - QSFP+ (M) naar QSFP+ (M) - 2 m

€ 208,93

Op voorraad: 0 stuk(s)

ACT netwerkkabel - 260 m - geel

Productcode: RL4226
EAN/UPC: 8716065375985
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 260 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel

€ 801,64

Op voorraad: 1 stuk(s)

ACT netwerkkabel - 230 m - geel

Productcode: RL4123
EAN/UPC: 8716065375657
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 230 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel

€ 370,18

Op voorraad: 1 stuk(s)

ACT netwerkkabel - 90 m - magenta

Productcode: RL2209
EAN/UPC: 8716065331325
ACT - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 90 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - halogeenvrij, binnen - magenta

€ 275,19

Op voorraad: 0 stuk(s)

ACT spreidkabel - 5 m - erika violet

Productcode: RL7845
EAN/UPC: 8716065029871
ACT - Spreidkabel - MTP/MPO multi-modus (V) naar LC multi-modus (M) - 5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - erika violet

€ 80,58

Op voorraad: 3 stuk(s)

ACT netwerkkabel - 190 m - geel

Productcode: RL4219
EAN/UPC: 8716065375916
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 190 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel

€ 601,30

Op voorraad: 2 stuk(s)

ACT netwerkkabel - 160 m - geel

Productcode: RL4116
EAN/UPC: 8716065375589
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 160 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel

€ 275,68

Op voorraad: 1 stuk(s)

ACT netwerkkabel - 260 m - geel

Productcode: RL4126
EAN/UPC: 8716065375688
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 260 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel

€ 410,68

Op voorraad: 1 stuk(s)

ACT netwerkkabel - 130 m - geel

Productcode: RL4113
EAN/UPC: 8716065375558
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 130 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel

€ 235,18

Op voorraad: 2 stuk(s)

ACT netwerkkabel - 90 m - aqua

Productcode: RL2109
EAN/UPC: 8716065331349
ACT - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 90 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen - aqua

€ 208,85

Op voorraad: 4 stuk(s)
 
Button