Productcode: SAT2MSAT25 | EAN/UPC: 0065030845694
20,16 excl. BTW
StarTech.com 2,5 inch SATA naar Mini SATA SSD Adapter Behuizing
Op voorraad: 4 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 2.5in SATA to Mini SATA SSD Adapter Enclosure
24,39 incl. 21% btw 20,16excl. 21% btw
Voorraad: 4
Winkelwagen
Maak van een mSATA mini-SSD een standaard 2,5 inch SATA SSD
De SAT2MSAT25 2,5 inch SATA naar Mini SATA SSD Adapter Behuizing maakt van een mSATA (Mini SATA) mini-SSD een standaard 2,5 inch SATA SSD voor gebruik overal waar een 2,5 inch SATA-schijf kan worden gebruikt.
De adapter is voorzien van dezelfde standaard montagepunten als bij een normale 2,5 inch harde schijf en kan worden geïnstalleerd in een externe schijfbehuizing, docking station of in een pc of laptop. De behuizing is dusdanig ontworpen dat gegevens zonder knelpunten kunnen worden doorgegeven, waardoor de mSATA-schijf zo snel kan werken als de computer/interface mogelijk maakt.
The StarTech.com Advantage
- Vrijwel elke mSATA solid state drive past in deze behuizing die er net zo uitziet als een standaard 2,5 inch SATA-schijf
Design
Kleur van het product
Zilver
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 50 °C
Temperatuur bij opslag
-10 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte
68 mm
Diepte
98 mm
Hoogte
9,8 mm
Gewicht
50 g
Verpakking
Breedte verpakking
166 mm
Diepte verpakking
131 mm
Hoogte verpakking
32 mm
Gewicht verpakking
117 g
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding Longshine LCS-6022 - Parallel/serial adapter
Longshine LCS-6022 - Parallel/serial adapter
Productcode: LCS-6022
EAN/UPC: 4016621000080
Levertijd 1-6 weken
11,02
Winkelwagen
Afbeelding Adaptec SmartRAID 3102E-8i interfacekaart/-adapter Intern SAS, SATA
Adaptec SmartRAID 3102E-8i interfacekaart/-adapter Intern SAS, SATA
Productcode: 2304200-R
EAN/UPC: 0760884158395
  • Intern
  • Hostinterface: PCIe
  • Output interface: SAS, SATA
  • S.M.A.R.T. support
  • 12 Gbit/s
Direct leverbaar
357,37
Afbeelding MicroConnect USB3.1C-LEN - Black - 38 g - 1 pc(s) - 141 mm - 78 mm - 38 mm
MicroConnect USB3.1C-LEN - Black - 38 g - 1 pc(s) - 141 mm - 78 mm - 38 mm
Productcode: USB3.1C-LEN
Microconnect USB3.1C-LEN, Zwart, 38 g, 1 stuk(s), 141 mm, 78 mm, 38 mm