Productcode: SAT2510BU32 | EAN/UPC: 0065030845984
22,94 excl. BTW
StarTech.com 2,5 inch USB 3.0 SATA SSD Harde Schijf Behuizing
  • HDD-/SSD-behuizing SATA, SATA II, SATA III 2.5"
  • Aantal storage drives ondersteund: 1
  • Hot-swap
  • USB-aansluiting
  • 3 Gbit/s
  • Type stroombron: USB
  • Zwart
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 2.5in USB 3.0 SSD SATA Hard Drive Enclosure
27,76 incl. 21% btw 22,94excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Maak van een 2,5 inch SATA-schijf een externe harde schijf met SuperSpeed USB 3.0-connectiviteit
De SAT2510BU32 2,5 inch SuperSpeed USB 3.0 Harde Schijf Behuizing maakt van een normale 2,5 inch SATA harde schijf of solid state drive een draagbare externe harde schijf.
Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com
The StarTech.com Advantage
- Compact, licht en duurzaam uitgevoerd, uitermate geschikt voor mobiele toepassingen
- Het toevoegen van een 2,5 inch SATA harde schijf / solid state drive via USB 2.0/3.0 zorgt ervoor dat u de behuizing van uw pc of laptop niet hoeft te openen en de garantie van het systeem niet vervalt
Opslagmedia
Opslag schijfgrootte
2.5"
Ondersteunde opslagstationinterfaces
SATA, SATA II, SATA III
Aantal storage drives ondersteund
1
Ondersteunde storage drive hoogten
9.5 mm
Aantal storage drives geïnstalleerd
0
Hot-swap
Ja
Maximale opslagcapaciteit
1 TB
Poorten & interfaces
USB-aansluiting
Ja
USB-versie
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB-connectortype
Micro-USB B
Geslacht USB-connector
Vrouwelijk
Aantal USB-aansluitingen
1
Geïntegreerde USB-kabel
Nee
Design
Type product
HDD-/SSD-behuizing
Kleur van het product
Zwart
Materiaal
Aluminium
LED-indicatoren
Activiteit, Stroom
Aantal ventilatoren
0 ventilator(en)
Certificering
CE, FCC
Prestatie
Overdrachtssnelheid
3 Gbit/s
Chipset
ASMedia - ASM1051
Plug and play
Energie
Type stroombron
USB
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 60 °C
Temperatuur bij opslag
-20 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
10 - 90 procent
Gewicht en omvang
Breedte
75 mm
Diepte
120 mm
Hoogte
10 mm
Gewicht
78 g
Breedte verpakking
161 mm
Diepte verpakking
131 mm
Hoogte verpakking
32 mm
Gewicht verpakking
170 g
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels
USB
Behuizing
Gebruikershandleiding
Overige specificaties
Overdrachtssnelheid
5000 Mbit/s
Technische details
Certificaten van naleving
RoHS
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding ACT AC1215 - HDD/SSD enclosure - 2.5" - Serial ATA III - 5 Gbit/s - USB connectivity - Black
ACT AC1215 - HDD/SSD enclosure - 2.5" - Serial ATA III - 5 Gbit/s - USB connectivity - Black
Productcode: AC1215
EAN/UPC: 8716065489620
2,5" SATA harde schijf behuizing, schroefloos, USB 3.2 Gen1
  • 2,5 inch HDD/SSD behuizing
  • SuperSpeed USB 3.2 Gen1-ondersteuning
  • UASP-ondersteuning voor een hogere data-overdracht
  • Voor alle 2.5" SATA HDD/SSD tot max. 9.5mm dikte
  • Schroefloos ontwerp voor een gemakkelijke en snelle installatie
  • Met indicatieled
  • Plug & Play
Direct leverbaar
8,77
Winkelwagen
Afbeelding Origin Storage Hard drive caddy
Origin Storage Hard drive caddy
Productcode: FK-DELL-E5470
EAN/UPC: 5056006133131
Origin Storage FK-DELL-E5470, HDD-/SSD-behuizing, 2.5", Zwart
  • HDD-/SSD-behuizing 2.5"
Levertijd 1-6 weken
49,09
Afbeelding LC-Power LC-25BU3 - Storage enclosure
LC-Power LC-25BU3 - Storage enclosure
Productcode: LC-25BU3
LC-Power LC-25BU3, 2.5", SATA, SATA II, SATA III, 5 Gbit/s, Zwart
  • SATA, SATA II, SATA III 2.5"
  • 5 Gbit/s
Direct leverbaar
7,83
Afbeelding Origin Storage FK-IBM-RDX50/3 behuizing voor opslagstations HDD-behuizing Zilver 3.5"
Origin Storage FK-IBM-RDX50/3 behuizing voor opslagstations HDD-behuizing Zilver 3.5"
Productcode: FK-IBM-RDX50/3
Origin Storage FK-IBM-RDX50/3, HDD-behuizing, 3.5", SAS, SATA, Zilver
  • HDD-behuizing SAS, SATA 3.5"