Productcode: BRACKET25X2 | EAN/UPC: 0065030852593
7,05 excl. BTW
StarTech.com Dubbele 2,5 inch naar 3,5 inch HDD-steun voor SATA harde schijven 2,5 inch naar 3,5 inch steun met 2 schijven voor montagebay
Op voorraad: 5 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 2.5" to 3.5" SATA Hard Drive Mounting Bracket Kit
8,53 incl. 21% btw 7,05excl. 21% btw
Voorraad: 5
Winkelwagen
Monteer twee 2,5 inch SATA SSD's/HDD's in één 3,5 inch drive bay
Met de BRACKET25X2-montagebeugelset voor een dubbele harde schijf kunt u twee 2,5" SATA harde schijven (HDD) of solid-state drives (SSD) installeren in één enkele 3,5" montagebay dit stelt u in staat de prestaties van uw desktopcomputer te verhogen door het toevoegen van de snelheid van een 2,5" SSD.
Maximaliseer de interne montageruimte van uw computer door het installeren van twee 2,5" harde schijven in dezelfde 3,5" bay. De beugel kan worden gebruikt met SATA harde schijven en solid-state drives
De harde-schijfmontagekit bevat alle benodigde gegevens- en voedingskabels voor beide SATA-schijven, voor een probleemloze installatie. En de beugel kan ook IDE-schijven ondersteunen als de beugel wordt gebruikt met onze 2,5" naar 3,5" IDE harde-schijfkabeladapter (IDE4044).
The StarTech.com Advantage
- Maximaliseer de interne montageruimte door twee 2,5 inch schijven in één 3,5 inch montagebay te installeren
- Verbeter de prestatiesnelheid van uw desktopcomputer door 2,5 inch solid-state drives aan een 3,5 inch montagebay toe te voegen
Kenmerken
Maat
8,89 cm (3.5")
Soort
Carrierpaneel
Kleur van het product
Roestvrijstaal
Maximum aantal HDD's per behuizing
2
HDD omvang
2.5"
Materiaal
Staal
Certificering
REACH, CE, TAA
Gewicht en omvang
Breedte
102 mm
Diepte
116 mm
Hoogte
22 mm
Gewicht
73 g
Verpakking
Afmetingen verpakking (BxDxH)
140 x 165 x 38 mm
Breedte verpakking
140 mm
Diepte verpakking
165 mm
Hoogte verpakking
38 mm
Gewicht verpakking
190 g
Inhoud van de verpakking
Snelstartgids
Ja
Meegeleverde kabels
SATA
Inclusief schroeven
Ja
Aantal sleutels inbegrepen
13 stuk(s)
Technische details
Certificaten van naleving
RoHS
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding StarTech.com 2.5" Hot Swap Hard Drive Tray
StarTech.com 2.5" Hot Swap Hard Drive Tray