Neomounts FPMA-HAW200 - Bracket
Productcode: FPMA-HAW200 | EAN/UPC: 8717371444310
780,08 excl. BTW
  • Maximale gewichtscapaciteit: 7 kg
  • Minimale schermgrootte: 25,4 cm (10") Maximale schermgrootte: 68,6 cm (27")
  • Aantal displays ondersteund: 1
  • Montagewijze: Muur
  • Montage interface compatibiliteit (max): 100 x 100 mm
  • Gastrekveer In hoogte verstelbaar kantel aanpassingen
  • Verbeterd kabelbeheer
  • Aluminium Wit
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
943,90 incl. 21% btw 780,08excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Met deze Neomounts medische monitorarm, model FPMA-HAW200, bevestigt u een flatscreen aan de muur.
De FPMA-HAW200 heeft 4 draaipunten en is geschikt voor schermen t/m 27" (69 cm). Het draagvermogen van de arm is 1-7 kg per scherm. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten.
Montage
Aantal displays ondersteund
1
Maximaal draagvermogen (per display/scherm)
7 kg
Maximale schermgrootte
68,6 cm (27")
Montagewijze
Muur
Maximale gewichtscapaciteit
7 kg
Minimale schermgrootte
25,4 cm (10")
Montage interface compatibiliteit (min)
75 x 75 mm
Montage interface compatibiliteit (max)
100 x 100 mm
Paneelmontage-interface
75 x 75 mm
Afstand tot de muur (min)
0 mm
Afstand tot de muur (max.)
149 cm
Ergonomie
In hoogte verstelbaar
Ja
Type hoogteverstelling
Gastrekveer
Hoogte verstelbaarheidsbereik
0 - 1490 mm
Diepte-instelbereik
0 - 1490 mm
kantel aanpassingen
Ja
Bereik kantelhoek
0 - 55°
Draaibaar
Draaihoek
370°
Draaien
Verbeterd kabelbeheer
Design
Kleur van het product
Wit
Materiaal behuizing
Aluminium
Gewicht en omvang
Diepte
1490 mm
Hoogte
1490 mm
Gewicht
8,55 kg
Verpakking
Breedte verpakking
1150 mm
Diepte verpakking
160 mm
Hoogte verpakking
430 mm
Gewicht verpakking
8,6 kg
Netto gewicht pakket
8,55 kg
Overige specificaties
Minimaal gewicht
1 kg
Logistieke gegevens
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
1150 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
160 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
430 mm
(Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht
12,2 kg
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
1 stuk(s)
Land van herkomst
Taiwan
Netto gewicht kartonnen doos
8,6 kg
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Producten per pallet (EU)
12 stuk(s)
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding Iiyama Universal wall mount
Iiyama Universal wall mount
Productcode: MD-WM2020
EAN/UPC: 4948570033300
iiyama MD-WM2020, 50 kg, 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, Zwart
  • Maximale gewichtscapaciteit: 50 kg
  • Montagewijze: Muur
  • Montage interface compatibiliteit (max): 200 x 200 mm
  • Zwart
Direct leverbaar
36,80
Winkelwagen
Afbeelding Arm Desk Mounting Clamp 15-27i\Max 10kg\Tilt +90o -20o\Swivel Max +- 90o
Arm Desk Mounting Clamp 15-27i\Max 10kg\Tilt +90o -20o\Swivel Max +- 90o
Productcode: DMC0101000000
EAN/UPC: 4710739592221
DMC-01, 15" - 28", 10 kg max
  • Gestroomlijnd en duurzaam ontwerp
  • Verplaats het display eenvoudig om aan ergonomische behoeften te voldoen
  • Compatibel met VESA-standaard (75 x 75 mm en 100 x 100 mm)
  • Draai naar links en rechts 180°
  • Breed kantelbereik voor op en neer
  • Hoogteverstelling tot 31,5 cm
  • 360° roteren
  • 360° zwenkarm maakt meer kijkhoeken mogelijk en vergroot het scherm tot 62 cm
  • Slim kabelbeheer en klemvoet maken ruimte vrij
  • Gewichtscapaciteit: 10 kg (22 lbs)”
Levertijd 1-6 weken
169,86
Afbeelding Neomounts NM-D775PLUS - Mounting kit
Neomounts NM-D775PLUS - Mounting kit
Productcode: NM-D775WHITEPLUS
  • Maximale gewichtscapaciteit: 18 kg
  • Minimale schermgrootte: 25,4 cm (10") Maximale schermgrootte: 124,5 cm (49")
  • Klem/doorvoertule Montagewijze: Bureau
  • Staal Wit
Direct leverbaar
Afbeelding LC-Power Monitorarm für Monitore bis zu 34"/86.36 cm B
LC-Power Monitorarm für Monitore bis zu 34"/86.36 cm B
Productcode: LC-EQ-A34B-D
LC-Power LC-EQ-A34B-D, Klem, 40 kg, 43,2 cm (17"), 86,4 cm (34"), 100 x 100 mm, Zwart
  • Maximale gewichtscapaciteit: 40 kg
  • Minimale schermgrootte: 43,2 cm (17") Maximale schermgrootte: 86,4 cm (34")
  • Aantal displays ondersteund: 2
  • Klem Montagewijze: Bureau