LG 98LS95D/98" UHD LFD 4K 3480 x 2160
Productcode: 98LS95D | EAN/UPC: 8806084842015
10.294,62 excl. BTW
LG 98LS95D-B, Digitale signage flatscreen, 2,49 m (98"), LCD, 3840 x 2160 Pixels, 24/7
  • Binnen Digitale signage flatscreen Zwart
  • 2,49 m (98") 3840 x 2160 Pixels LCD 500 cd/m²
  • 8 ms
  • Ethernet LAN
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
12456,49 incl. 21% btw 10294,62excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
LG 98LS95D-B. Productontwerp: Digitale signage flatscreen. Beeldschermdiagonaal: 2,49 m (98"), Display technologie: LCD, Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Helderheid: 500 cd/m², HD type: 4K Ultra HD. Bedrijfsuren (uren/dagen): 24/7. Kleur van het product: Zwart
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal
2,49 m (98")
Display technologie
LCD
Resolutie
3840 x 2160 Pixels
Helderheid
500 cd/m²
HD type
4K Ultra HD
Touchscreen
Nee
Soort paneel
IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding
16:9
Responstijd
8 ms
Typische contrastverhouding
1300:1
Kijkhoek, horizontaal
178°
Kijkhoek, verticaal
178°
Pixel pitch
0,5622 x 0,5622 mm
Schermdiameter in centimeters
247,7 cm
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten
3
DVI-poort
Ja
Aantal DisplayPorts
2
USB-poort
Ja
Ethernet LAN
DVI-D poorten
1
VGA (D-Sub) invoer ports
0
Aantal USB-aansluitingen
2
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
RS-232
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Nee
Design
Productontwerp
Digitale signage flatscreen
Kleur van het product
Zwart
Ondersteuning voor plaatsing
Binnen
VESA-montage
Model
Horizontaal/Verticaal
Paneelmontage-interface
800 x 800 mm
Bezel breedte (onderkant)
1,49 cm
Bezel breedte (zijkant)
1,49 cm
Bezel breedte (bovenkant)
Antireflectiescherm
Prestatie
Bedoeld voor
Universeel
Geïntegreerde TV Tuner
Picture-in-Picture
Bedrijfsuren (uren/dagen)
24/7
Energie
Stroomverbruik (typisch)
450 W
Stroomverbruik (in standby)
0,5 W
Slaapstand
0,5 W
Stroomverbruik (indien uit)
0,5 W
AC-ingangsspanning
100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie
50 - 60 Hz
Gewicht en omvang
Breedte
2191,8 mm
Diepte
69,4 mm
Hoogte
1246,8 mm
Gewicht
88 kg
Verpakking
Breedte verpakking
2342 mm
Diepte verpakking
402 mm
Hoogte verpakking
1386 mm
Gewicht verpakking
123 kg
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening inbegrepen
Batterijen inbegrepen
Meegeleverde kabels
AC, DisplayPort, HDMI, RS-232
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 40 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
10 - 80 procent
Temperatuur bij opslag
-20 - 60 °C
Luchtvochtigheid bij opslag
5 - 85 procent
Overige specificaties
Gebruikershandleiding
Audio-ingangen
Y
Audio-uitgang
Y
RS-232 ingangspoorten
RS-232 uitgangspoorten
Temperatuurindicatie
Gerelateerde producten
Afbeelding Elo Touch Solutions Elo Open-Frame Touchmonitors 2294L
Elo Touch Solutions Elo Open-Frame Touchmonitors 2294L
Productcode: E330620
EAN/UPC: 0815335025983
Elo Touch Solutions 2294L, 54,6 cm (21.5"), LCD/TFT, 1920 x 1080 Pixels
  • Zwart
  • 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 Pixels LCD/TFT 225 cd/m²
  • Touchscreen 14 ms
Levertijd 1-6 weken
Winkelwagen
Afbeelding ViewBoard LED large format display 65 inch 3840x2160 - 500 nits - Android 14 - 24/7 - USB-C
ViewBoard LED large format display 65 inch 3840x2160 - 500 nits - Android 14 - 24/7 - USB-C