Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell Wireless 5821e - Customer Kit

Productcode: 555-BFLD | EAN/UPC: 5397184224519
171,05 excl.btw
Dell Wireless 5821e - Customer Kit - wireless cellular modem - 4G LTE Advanced
Op voorraad: 6 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell Wireless 5821e - Customer Kit
206,97 incl. 21% btw 171,05excl. 21% btw
Voorraad: 6

Omschrijving

Dell Wireless 5821e - Customer Kit - wireless cellular modem - 4G LTE Advanced

Specificaties

General
Device Type
Wireless cellular modem
Form Factor
Internal
Modem
Connectivity Technology
Wireless
Mobile Communication Protocol
LTE Advanced

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Reviews

Gerelateerde producten

Afbeelding Origin Storage DELL Battery 4 Cell 51W Battery

Origin Storage DELL Battery 4 Cell 51W Battery

Productcode: F5WW5
EAN/UPC: 5056006197690
Origin Storage DELL Battery 4 Cell 51W Battery
Levertijd 1-6 weken

58,93

Winkelwagen
Afbeelding Dell 1Yr ProSupport and 4hr Mission Critical

Dell 1Yr ProSupport and 4hr Mission Critical

Productcode: 732-34912
EAN/UPC:
Dell 1Yr ProSupport and 4hr Mission Critical
Levertijd 1-6 weken

2.236,25

Winkelwagen
Afbeelding Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceiver module

Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceiver module

Productcode: 407-BBOO
EAN/UPC: 0884116143512
Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - up to 10 km - 1310 nm - for Networking N1524, N1548, S3124, S3148; Networking N2128, N3024, N3048, N3132, X1026, X1052
  • Big transfer distance over single-mode fiber
  • LC connector
Direct leverbaar

108,35

Winkelwagen
Re-use
Afbeelding DELL PowerConnect 7048 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Black

DELL PowerConnect 7048 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Black

Productcode: 210-34480/EKVEG
EAN/UPC:

Stack of 2 x DELL PowerConnect 7048 Managed L3 Gigabit Ethernet with stacking cables

Direct leverbaar

688,85

Winkelwagen