Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell PowerEdge - QSFP28 transceiver module

Productcode: 407-BCHI | EAN/UPC: 5397184525821
261,68 excl.btw
Dell PowerEdge - QSFP28 transceiver module - 25 Gigabit Ethernet - 25GBase-SR
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell PowerEdge - QSFP28 transceiver module
316,63 incl. 21% btw 261,68excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Dell PowerEdge - QSFP28 transceiver module - 25 Gigabit Ethernet - 25GBase-SR

Specificaties

General
Device Type
QSFP28 transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Networking
Connectivity Technology
Wired
Cabling Type
25GBase-SR
Data Link Protocol
25 Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate
25 Gbps

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell iDRAC9 Enterprise 15G - Licence

Dell iDRAC9 Enterprise 15G - Licence

Productcode: 385-BBPP
EAN/UPC: 5397184660256
Dell iDRAC9 Enterprise 15G - Licence - Linux, Win
  • Port Card provides dedicated NIC and vFlash functionality
  • Provides fast polling for quick and smooth power capping
Levertijd 1-6 weken

180,51

Winkelwagen
Afbeelding Dell Networking - SFP28 transceiver module

Dell Networking - SFP28 transceiver module

Productcode: 407-BBXU
EAN/UPC: 5397184377109
Dell Networking - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit Ethernet - 25GBase-SR - LC - up to 300 m - 850 nm - for PowerSwitch S5212, S5232, S5296; Networking S5224; PowerSwitch S5212, S5224
  • Antenna with smart antenna function for better Wi-Fi signal transmitting
  • Multiple angle tilt and magnetic base for the best signal strength direction and location
Direct leverbaar

220,00

Winkelwagen
Afbeelding Dell HE524 - Ear cushion for headset

Dell HE524 - Ear cushion for headset

Productcode: HE524-DWW
EAN/UPC: 5397184878118
Dell HE524 - Ear cushion for headset - apollo black (pack of 2)
Levertijd 1-6 weken

19,28

Winkelwagen
Re-use
Afbeelding DELL PowerConnect 7048 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Black

DELL PowerConnect 7048 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Black

Productcode: 210-34480/EKVEG
EAN/UPC:

Stack of 2 x DELL PowerConnect 7048 Managed L3 Gigabit Ethernet with stacking cables

Direct leverbaar

688,85

Winkelwagen

 
Button