Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver module

Productcode: 407-BCBN | EAN/UPC: 5397184186930
60,95 excl.btw
Dell PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm
Op voorraad: 26 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver module
73,75 incl. 21% btw 60,95excl. 21% btw
Voorraad: 26

Omschrijving

Dell PowerEdge - Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm

Specificaties

General
Device Type
SFP+ transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Networking
Cabling Type
10GBase-SR
Data Link Protocol
10 GigE
Data Transfer Rate
10 Gbps
Optical Wave Length
850 nm
Expansion / Connectivity
Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell PowerSwitch N2224PX-ON - Switch

Dell PowerSwitch N2224PX-ON - Switch

Productcode: 210-ASPC
EAN/UPC: 5397184224557
Dell PowerSwitch N2224PX-ON - Switch - L3 - Managed - 12 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) + 12 x 1/2.5G (PoE++) + 4 x 25 Gigabit SFP28 - front to back airflow - rack-mountable - PoE++ - CAMPUS Smart Value
Direct leverbaar

4.125,00

Winkelwagen
Afbeelding Dell 10Gb MULTIMODE SFP+ SR Transceiver - Transceiver

Dell 10Gb MULTIMODE SFP+ SR Transceiver - Transceiver

Productcode: HN12K
EAN/UPC:
DELL 407-BBVJ. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: LC. Product colour: Black, Stainless steel, Compatible products: - PowerEdge R910 - PowerEdge R815 - PowerEdge R715 - PowerEdge R720 - Poweredge R720xd - PowerEdge.... Number of products included: 1 pc(s)
Direct leverbaar

180,55

Winkelwagen
Afbeelding Dell SFP+ transceiver module

Dell SFP+ transceiver module

Productcode: 7002X
EAN/UPC:
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - up to 10 km - 1310 nm - for Networking N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064
  • 10km max. distance over Single-Mode Fiber
  • LC connector
Direct leverbaar

136,95

Winkelwagen
Afbeelding Dell Trusted Platform Module 2.0

Dell Trusted Platform Module 2.0

Productcode: 461-AAEN
EAN/UPC: 5397184035870
Dell Trusted Platform Module 2.0 - Hardware security chip - for PowerEdge C6420
Levertijd 1-6 weken

20,34

Winkelwagen

 
Button