Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell Intel - Customer Kit - SFP+ transceiver module

Productcode: 407-BCBH | EAN/UPC: 5397184074831
181,98 excl.btw
Intel - Customer Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - for PowerEdge FC640, M640, R430, R440, R540, R640, R6415, R740, R7415, R7425, R940, T440, T640
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell Intel - Customer Kit - SFP+ transceiver module
220,20 incl. 21% btw 181,98excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Intel - Customer Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - for PowerEdge FC640, M640, R430, R440, R540, R640, R6415, R740, R7415, R7425, R940, T440, T640

Specificaties

General
Device Type
SFP+ transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Networking
Connectivity Technology
Wired
Cabling Type
10GBase-SR
Data Link Protocol
GigE, 10 GigE
Features
High Temperature
Expansion / Connectivity
Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR
Compatibility Information
Designed For
Dell PowerEdge 2970, R420, R620, R715, T430, T710 ¦ Dell EMC PowerEdge FC640, M640, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell Intel - Customer Kit - SFP28 transceiver module

Dell Intel - Customer Kit - SFP28 transceiver module

Productcode: 407-BCBF
EAN/UPC: 5397184074848
Intel - Customer Kit - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR
Levertijd 1-6 weken

583,12

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC Networking - Customer Kit

Dell EMC Networking - Customer Kit

Productcode: 407-BBZM
EAN/UPC: 5397184377130
Dell EMC Networking - Customer Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - channel: 85 - for PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R540, R6415, R7415, R7425, R940, T440, T640
Levertijd 1-6 weken

437,91

Winkelwagen
Afbeelding Dell PowerSwitch N3224PX-ON - Switch

Dell PowerSwitch N3224PX-ON - Switch

Productcode: 210-ASPK
EAN/UPC: 5397184363492
Dell PowerSwitch N3224PX-ON - Switch - L3 - Managed - 24 x 10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T (PoE++) + 4 x 25 Gigabit SFP28 + 2 x 100 Gigabit QSFP28 - front to back airflow - rack-mountable - PoE++ - CAMPUS Smart Value
Levertijd 1-6 weken

6.068,09

Winkelwagen
Afbeelding Dell SFP+ transceiver module

Dell SFP+ transceiver module

Productcode: 407-BBOK
EAN/UPC: 0884116252702
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel - 10GBase-SR - 2 ports - LC - up to 500 m - for EqualLogic FS7610; PowerEdge T130; PowerEdge R230, R430, R440, R540, R740, R830, R940
Levertijd 1-6 weken

135,88

Winkelwagen

 
Button