Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell SFP28 transceiver module

Productcode: 407-BBYP | EAN/UPC: 5397184377154
429,00 excl.btw
Dell - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - Ethernet 25GBase-ESR - LC multi-mode - 850 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell SFP28 transceiver module
519,09 incl. 21% btw 429,00excl. 21% btw
Voorraad: 2

Omschrijving

Dell - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit LAN - Ethernet 25GBase-ESR - LC multi-mode - 850 nm

Specificaties

General
Device Type
SFP28 transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Networking
Connectivity Technology
Wired
Cabling Type
Ethernet 25GBase-ESR
Data Link Protocol
25 Gigabit LAN
Data Transfer Rate
25 Gbps
Optical Wave Length
850 nm
Expansion / Connectivity
Interfaces
1 x Ethernet 25GBase-ESR - LC multi-mode x 2

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell Kit - SFP+ transceiver module

Dell Kit - SFP+ transceiver module

Productcode: 407-BBOU
EAN/UPC: 0884116143536
Dell - Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - 850 nm - for Networking N2128, N3024, N3048, N3132, X1052; PowerEdge R440, R540, R640, R740, T440, T640
Direct leverbaar

110,00

Winkelwagen
Afbeelding Dell Networking - SFP28 transceiver module

Dell Networking - SFP28 transceiver module

Productcode: 407-BBXU
EAN/UPC: 5397184377109
Dell Networking - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit Ethernet - 25GBase-SR - LC - up to 300 m - 850 nm - for PowerSwitch S5212, S5232, S5296; Networking S5224; PowerSwitch S5212, S5224
  • Antenna with smart antenna function for better Wi-Fi signal transmitting
  • Multiple angle tilt and magnetic base for the best signal strength direction and location
Direct leverbaar

220,00

Winkelwagen
Afbeelding Dell Switch Scalable GbE Layer 3 PoE+ - Switch - 1 Gbps

Dell Switch Scalable GbE Layer 3 PoE+ - Switch - 1 Gbps

Productcode: N3048
EAN/UPC:
Dell Switch Scalable GbE Layer 3 PoE+ - Switch - 1 Gbps - Power over Ethernet - RJ-45 - Hot-Swap/Hot-Plug - Autosense
Direct leverbaar

1.007,05

Winkelwagen
Afbeelding Dell WB3023 - Webcam - colour

Dell WB3023 - Webcam - colour

Productcode: WB3023-DEMEA
EAN/UPC: 5397184775127
Dell WB3023 - Webcam - colour - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0
  • Collaborate confidently with this 2K QHD webcam that's essential for everyday use.
Levertijd 1-6 weken

67,43

Winkelwagen

 
Button