Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell Networking - SFP28 transceiver module

Productcode: 407-BBXZ | EAN/UPC: 5397184377178
1.504,36 excl.btw
Dell Networking - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit Ethernet - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for PowerSwitch S5212; Networking S5224, S5232, S5248; PowerSwitch S5212, S5224
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell Networking - SFP28 transceiver module
1820,28 incl. 21% btw 1504,36excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Dell Networking - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit Ethernet - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for PowerSwitch S5212; Networking S5224, S5232, S5248; PowerSwitch S5212, S5224

Specificaties

General
Device Type
SFP28 transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Networking
Connectivity Technology
Wired
Data Link Protocol
25 Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate
25 Gbps
Optical Wave Length
1310 nm
Max Transfer Distance
10 km
Expansion / Connectivity
Interfaces
1 x 25Gb Ethernet x 2
Compatibility Information
Designed For
Dell PowerSwitch S5212F-ON ¦ Dell EMC Networking S5224F-ON, S5232F-ON, S5248F-ON ¦ Dell EMC PowerSwitch S5212F-ON, S5224F-ON

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Reviews

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell SFP (mini-GBIC) transceiver module

Dell SFP (mini-GBIC) transceiver module

Productcode: 407-10439
EAN/UPC: 4053162926288
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - for Force10; Networking C7008; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX; PowerSwitch N1524
  • Up to 1.25 Gbps bi-directional data links
  • Hot-pluggable SFP footprint
  • Fully metallic enclosure ensures low EMI
  • Features a compact RJ-45 connector assembly
Levertijd 1-6 weken

97,80

Winkelwagen
Afbeelding Dell CRD WRLES M.2 DW1820 BRAZ (2NM4Y)

Dell CRD WRLES M.2 DW1820 BRAZ (2NM4Y)

Productcode: 2NM4Y
EAN/UPC:
Dell CRD WRLES M.2 DW1820 BRAZ (2NM4Y) - Dell
Direct leverbaar

24,75

Winkelwagen
Afbeelding Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transc - Transceiver - Fiber Optic

Dell EMC PowerEdge - Kit - SFP+ transc - Transceiver - Fiber Optic

Productcode: 4Y8DN
EAN/UPC: 0884116348894
DELL 4Y8DN. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+. Brand compatibility: Dell, Compatible products: PowerEdge C4140, FC630, M820; PowerEdge C6420, C6525, FC640, M640, R240, R340, R440, R540, R640,.... Number of products included: 1 pc(s)
Direct leverbaar

63,80

Winkelwagen
Afbeelding Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceiver module

Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceiver module

Productcode: 407-BBOR
EAN/UPC: 0884116143505
Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - up to 550 m - 850 nm - for Networking C1048, C9010, S5000, S6000, S6010; Networking N3132, S4048, X1026, X1052
Direct leverbaar

92,40

Winkelwagen

 
Button