Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Dell Networking - SFP28 transceiver module

Productcode: 407-BBXZ | EAN/UPC: 5397184377178
665,81 excl.btw
Dell Networking - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit Ethernet - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for PowerSwitch S5212; Networking S5224, S5232, S5248; PowerSwitch S5212, S5224
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Dell Networking - SFP28 transceiver module
805,63 incl. 21% btw 665,81excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Dell Networking - SFP28 transceiver module - 25 Gigabit Ethernet - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for PowerSwitch S5212; Networking S5224, S5232, S5248; PowerSwitch S5212, S5224

Specificaties

General
Device Type
SFP28 transceiver module
Form Factor
Plug-in module
Networking
Connectivity Technology
Wired
Data Link Protocol
25 Gigabit Ethernet
Data Transfer Rate
25 Gbps
Optical Wave Length
1310 nm
Max Transfer Distance
10 km
Expansion / Connectivity
Interfaces
1 x 25Gb Ethernet x 2
Compatibility Information
Designed For
Dell PowerSwitch S5212F-ON ¦ Dell EMC Networking S5224F-ON, S5232F-ON, S5248F-ON ¦ Dell EMC PowerSwitch S5212F-ON, S5224F-ON

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell HE524 - Ear cushion for headset

Dell HE524 - Ear cushion for headset

Productcode: HE524-DWW
EAN/UPC: 5397184878118
Dell HE524 - Ear cushion for headset - apollo black (pack of 2)
Levertijd 1-6 weken

20,11

Winkelwagen
Afbeelding Dell ASSY XCVR SFP FC16 16G MD38X0F

Dell ASSY XCVR SFP FC16 16G MD38X0F

Productcode: TDTCP
EAN/UPC:
Dell ASSY XCVR SFP FC16 16G MD38X0F - Transceiver
Direct leverbaar

22,98

Winkelwagen
Afbeelding Dell Trusted Platform Module 2.0

Dell Trusted Platform Module 2.0

Productcode: 461-AAEN
EAN/UPC: 5397184035870
Dell Trusted Platform Module 2.0 - Hardware security chip - for PowerEdge C6420
Levertijd 1-6 weken

19,46

Winkelwagen
Afbeelding Dell SFP (mini-GBIC) transceiver module

Dell SFP (mini-GBIC) transceiver module

Productcode: 407-BBOS
EAN/UPC: 0884116143499
Dell - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-T - for Networking N3132, X1026, X1052; PowerEdge R440, R540, R740, R940, T440, T640
Direct leverbaar

80,85

Winkelwagen

 
Button