Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Re-use

PowerConnect 5424

Productcode: 210-19702-3NBD | EAN/UPC: -
228,85 excl.btw
PowerConnect 5424 24port 10/100/1000Base-T, Layer2, 4 SFP-slots, 8000 MAC Addresses, 4000 VLANs
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
PowerConnect 5424
276,91 incl. 21% btw 228,85excl. 21% btw
Voorraad: 2

Omschrijving

Prestaties De PowerConnect 5424 biedt 24 poorten tegen wirespeed snelheid, Gigabit Ethernet met geavanceerde beveiligings- en bedrijfsbeheerfuncties om te beantwoorden aan de behoeften van organisaties van elke omvang. De PowerConnect biedt een switchingcapaciteit van 48 Gbps en een forwarding rate van 35,6 Mbps, alsook uitgebreide prestaties voor serveraggregatie, wiring closets en iSCSI-opslag. Combinatiepoorten (vier poorten met ondersteuning voor SFP Fiber of 10/100/1000 koperen aansluitingen) bieden flexibele connectiviteit en connectiviteit op lange afstand. iSCSI-optimalisatie De PowerConnect 5400-reeks is het eerste assortiment ter wereld van switches die zichzelf optimaliseren voor iSCSI-opslag. De switches detecteren automatisch of verkeersstromen iSCSI-gebaseerd zijn. Als dat zo is, kennen ze aan die verkeersstromen een hoog 'Quality of Service'-niveau toe. Dit helpt te garanderen dat iSCSI-opslagverkeer voorrang krijgt bij een bronnenconflict. De 5400-reeks biedt ook informatie over alle actieve iSCSI-sessies om eenvoudiger beheer en optimalisatie mogelijk te maken. Beveiliging De PowerConnect 5424 biedt meerdere beveiligingsopties en -niveaus. Industriestandaard functies omvatten SSH/SSL-beheercoderingen, DHCP-controle, IP- en MAC-gebaseerde toegangscontrolelijsten (Access Control Lists of ACL's), wachtwoordbeveiliging voor toegang, poortgebaseerde waarschuwing en vergrendeling van MAC-adres. Een hoger beveiligingsniveau wordt verkregen via externe verificatie met RADIUS voor beheertoegang tot switch, 802.1x-verificatie en TACACS+, filtering van beheertoegang via beheertoegangsprofielen (Management Access Profiles). Quality of Service Ondersteunt open industriestandaarden, zoals Quality of Service (L3-bewust), ondersteuning voor multicast, linkaggregatie en dynamische VLAN-configuraties. VoIP-functionaliteit Voice VLAN-functionaliteit zorgt ervoor dat VoIP-verkeer voorrang krijgt bij een bronnenconflict. LLDP-MED biedt gedetailleerde informatie over netwerktopologie, noodoproepservice via informatie over de locatie van de IP-telefoon en informatie voor het oplossen van problemen. Beheer PowerConnect biedt talrijke beheeropties, inclusief een industriestandaard CLI, extern beheer met een ingebouwde webserver of ondersteuning voor SNMP-gebaseerde beheertoepassingen.

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Reviews

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell EMC Networking - Customer Kit

Dell EMC Networking - Customer Kit

Productcode: 407-BBZM
EAN/UPC: 5397184377130
Dell EMC Networking - Customer Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - channel: 85 - for PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R540, R6415, R7415, R7425, R940, T440, T640
Levertijd 1-6 weken

384,18

Winkelwagen
Afbeelding Dell Kit - SFP+ transceiver module

Dell Kit - SFP+ transceiver module

Productcode: 407-BBOU
EAN/UPC: 0884116143536
Dell - Kit - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - 850 nm - for Networking N2128, N3024, N3048, N3132, X1052; PowerEdge R440, R540, R640, R740, T440, T640
Direct leverbaar

91,85

Winkelwagen
Afbeelding Dell Intel XMM 7360 - Kit - wireless cellular modem

Dell Intel XMM 7360 - Kit - wireless cellular modem

Productcode: 555-BFKO
EAN/UPC: 5397184224502
Intel XMM 7360 - Kit - wireless cellular modem - 4G LTE Advanced - for Latitude 5300, 5400, 5500
Direct leverbaar

98,45

Winkelwagen
Afbeelding Dell WB3023 - Webcam - colour

Dell WB3023 - Webcam - colour

Productcode: WB3023-DEMEA
EAN/UPC: 5397184775127
Dell WB3023 - Webcam - colour - 2560 x 1440 - audio - USB 2.0
  • Collaborate confidently with this 2K QHD webcam that's essential for everyday use.
Direct leverbaar

66,98

Winkelwagen

 
Button