Productcode: N6PATCH100RD | EAN/UPC: 0065030838818
31,67 excl. BTW
StarTech.com 30,4 m Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectors patchkabel rood
  • 30,5 m
  • RJ-45 Mannelijk
  • RJ-45 Mannelijk
  • Cat6 U/UTP (UTP)
  • Gigabit Ethernet 1000 Mbit/s
  • Power over Ethernet (PoE) Plug and play
  • Rood
Op voorraad: 6 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 100ft CAT6 Ethernet Cable, 10 Gigabit Snagless RJ45 650MHz 100W PoE Patch Cord, CAT 6 10GbE UTP Network Cable w/Strain Relief, Red, Fluke
38,32 incl. 21% btw 31,67excl. 21% btw
Voorraad: 6
Winkelwagen
Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit
Snagless RJ45 clips helpen uw netwerkverbindingen beschermen
100% koper voor maximale prestatie
0,25 mm² draad voor high-performance netwerkverbindingen
Zorg dat uw veeleisende Ethernet-toepassingen, zoals Power-over-Ethernet, uitstekend presteren met behulp van kabels met een koperen draad van 0,25 mm².
50 micron gouden connectors bieden optimaal geleidingsvermogen
The StarTech.com Advantage
- Afscherming van de RJ45-connectorclips
- Gekleurde afscherming voor eventuele kleurcodering
Kenmerken
Snoerlengte
30,5 m
Kabel standaard
Cat6
Kabelafscherming
U/UTP (UTP)
Aansluiting 1
RJ-45
Aansluiting 2
RJ-45
Kleur van het product
Rood
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Contact geleider materiaal
Goud
Materiaal buitenmantel
Polyvinyl chloride (PVC)
Constructie van de geleider(s)
Samengeslagen
Kabelclassificatie
CMG (CM)
Bekabelingstechnologie
10/100/1000Base-T(X)
Ethernet interface type
Gigabit Ethernet
AWG draad omvang
24
Overdrachtssnelheid
1000 Mbit/s
Frequentie
650 MHz
Power over Ethernet (PoE)
Ja
Aangegoten clipbescherming (snagless)
Ja
Plug and play
Certificaten
Certificaten van naleving
RoHS
Gewicht en omvang
Gewicht
1,3 kg
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Verpakking
Breedte verpakking
46 mm
Diepte verpakking
256 mm
Hoogte verpakking
330 mm
Gewicht verpakking
1,3 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
360 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
400 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
255 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
16 stuk(s)
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding ROLINE Recycled Material 21.45.3157 netwerkkabel Zwart 10 m Cat6a U/UTP (UTP)
ROLINE Recycled Material 21.45.3157 netwerkkabel Zwart 10 m Cat6a U/UTP (UTP)
Productcode: 21.45.3157
EAN/UPC: 7630049631021
ROLINE Recycled Material 21.45.3157, 10 m, Cat6a, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Zwart
  • 10 m
  • RJ-45 Recht Mannelijk
  • RJ-45 Recht Mannelijk
  • Cat6a U/UTP (UTP)
  • Plug and play
  • Zwart
Direct leverbaar
34,00
Winkelwagen
Afbeelding ACT DC7503 - 3 m - Cat7a - U/FTP (STP) - RJ-45 - RJ-45
ACT DC7503 - 3 m - Cat7a - U/FTP (STP) - RJ-45 - RJ-45
Productcode: DC7503
EAN/UPC: 8716065442083
CAT6A, U/FTP, RJ45, 32 AWG, LSZH, 100 Ω, 500 MHz
  • Volledig koperen 32AWG geleiders en 50µ vergulde RJ-45 contacten
  • Buitendiameter mantel slechts 3,8mm voor een betere luchtstroom in de netwerk kast
  • Snagless tulen
  • Voor channel toepassingen
  • Voldoen aan de internationale standaarden
  • Kabels zijn 100% getest