Productcode: MDP2HD4K60S | EAN/UPC: 0065030865838
33,97 excl. BTW
StarTech.com Mini DisplayPort naar HDMI adapter, Actieve mDP 1.4 naar HDMI 2.0 Converter, 4k 60Hz, Mini DP of Thunderbolt 1/2 Mac/PC naar HDMI Monitor/TV/Display, mDP naar HDMI Dongle (MDP2HD4K60S)
  • 0,148 m
  • Mini DisplayPort Recht Mannelijk
  • HDMI Recht Vrouwelijk
  • 3840 x 2160 Pixels 60 Hz
  • Zwart
  • 1 stuk(s)
Op voorraad: 47 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com Mini DisplayPort to HDMI Adapter
41,10 incl. 21% btw 33,97excl. 21% btw
Voorraad: 47
Winkelwagen
Sluit met deze converter uw mDP-computer aan op een HDMI-scherm. Ondersteunt UHD-resoluties tot 4K bij 60 Hz
The StarTech.com Advantage
Kenmerken
Snoerlengte
0,148 m
Aansluiting 1
Mini DisplayPort
Aansluiting 2
HDMI
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Vrouwelijk
Connector 1 vormfactor
Recht
Connector 2 vormfactor
Recht
HDMI versie
2.0
HDCP
Ja
HDCP versie
2.2
DisplayPort versie
1.2
DisplayPort Content Protection (DPCP)
Ja
Maximum resolutie
3840 x 2160 Pixels
Ondersteunde grafische resoluties
1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 3840 x 2160
Ondersteunde video-modi
720p, 1080p, 2160p
Maximale refresh snelheid
60 Hz
Kleur van het product
Zwart
Chipset
Parade - PS176
Ondersteunde audiokanalen
7.1
Plug and play
Type converter
Actief
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag
-25 - 70 °C
Certificaten
Certificaten van naleving
CE, RoHS
Gewicht en omvang
Gewicht
11 g
Breedte
22 mm
Diepte
152 mm
Hoogte
10 mm
Verpakking
Breedte verpakking
200 mm
Diepte verpakking
220 mm
Hoogte verpakking
10 mm
Gewicht verpakking
20 g
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
(Buitenste) hoofdverpakking breedte
335 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte
500 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte
225 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
120 stuk(s)
Productvideo
Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen
Beschikbare brochures
Reviews
Gerelateerde producten
Afbeelding Lindy Mini DisplayPort 1.2 to HDMI, VGA & DVI-D Active Adapter Converter
Lindy Mini DisplayPort 1.2 to HDMI, VGA & DVI-D Active Adapter Converter
Productcode: 41035
EAN/UPC: 4002888410359
Lindy 41035, 0,2 m, 2160p, Wit, Actieve video-omzetter, 10 - 85 procent, 53 g
Direct leverbaar
30,58
Winkelwagen
Afbeelding Equip Display adapter - Mini DisplayPort (M) to DVI-D (F)
Equip Display adapter - Mini DisplayPort (M) to DVI-D (F)
Productcode: 133433
EAN/UPC: 4015867157299
Mini DisplayPort -> DVI Converter
  • "Mini DisplayPort Male
  • DVI-I (24+5) Female
  • DisplayPort versie 1.1
  • Ondersteunt Full HD-videostreams
  • Ondersteunt resolutie tot 1920 x 1200 / 60Hz