Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

HPE Fanout Cable - SAS external cable

Productcode: K2Q99A | EAN/UPC: 0889296123064
293,25 excl.btw
HPE Fanout Cable - SAS external cable - 4-Lane - 4 x Mini SAS HD (SFF-8644) (M) to 4 x Mini SAS HD (SFF-8644) (M) - 1 m - for Modular Smart Array 1040
Op voorraad: 9876 stuk(s)
Levertijd:
Product:
HPE Fanout Cable - SAS external cable
354,83 incl. 21% btw 293,25excl. 21% btw
Voorraad: 9876

Omschrijving

HPE Fanout Cable - SAS external cable - 4-Lane - 4 x Mini SAS HD (SFF-8644) (M) to 4 x Mini SAS HD (SFF-8644) (M) - 1 m - for Modular Smart Array 1040

Specificaties

General
Storage Cable Type
SAS external cable
SAS Lane Qty
4-Lane
Length
1 m
Connectivity
Connector
2 x 36 pin 4x Mini SAS HD (SFF-8644) - male
Connector (Second End)
36 pin 4x Mini SAS HD (SFF-8644) - male
Compatibility Information
Designed For
HPE Modular Smart Array 1040 Dual Controller LFF Storage, 1040 Dual Controller SFF Bundle, 1040 Dual Controller SFF Storage

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Reviews

Gerelateerde producten

Afbeelding HPE Fibre Channel cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M)

HPE Fibre Channel cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M)

Productcode: AK346A
EAN/UPC: 0883585667888
HPE - Fibre Channel cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 5 m - fibre optic
Levertijd 1-6 weken

42,00

Winkelwagen
Afbeelding Lindy Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)

Lindy Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)

Productcode: 47796
EAN/UPC: 4002888477963
Lindy - Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M) - 5 m - SFTP, PiMF - CAT 6 - snagless - white
  • PIMF cable
  • 10/100/1000Base-TX support
  • Category 6
  • Gigabit compatible
  • RJ-45 shielded, snagless, gold-plated contacts
Direct leverbaar

6,99

Winkelwagen
Afbeelding MicroConnect Network cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)

MicroConnect Network cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)

Productcode: V-UTP601-SLIM
EAN/UPC:
MicroConnect - Network cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M) - 1 m - UTP - CAT 6 - snagless, stranded - grey
Direct leverbaar

1,98

Winkelwagen
Afbeelding Eaton Tripp Lite N390-02M-12-AP MTP/MPO (APC) Singlemode Patch Cable (F/F) - 12 Fiber - 40/100 GbE - QSFP+ 40GBASE-PLR4 - Plenum - Push/Pull Tab - Yel

Eaton Tripp Lite N390-02M-12-AP MTP/MPO (APC) Singlemode Patch Cable (F/F) - 12 Fiber - 40/100 GbE - QSFP+ 40GBASE-PLR4 - Plenum - Push/Pull Tab - Yel

Productcode: N390-02M-12-AP
EAN/UPC:
Eaton Tripp Lite N390-02M-12-AP MTP/MPO (APC) Singlemode Patch Cable (F/F) - 12 Fiber - 40/100 GbE - QSFP+ 40GBASE-PLR4 - Plenum - Push/Pull Tab - Yellow - 2 m (6.6 ft.) - 2 m - OFNP - MTP - MTP - Network - Monomode fiber - 2 m - plenum rated - Fiber Optic
Levertijd 1-6 weken

266,25

Winkelwagen