Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

HPE PremierFlex - Network cable

Productcode: K2Q46A | EAN/UPC: 0889296150602
387,92 excl.btw
MPO multi-mode (M) push/pull to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - for Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
HPE PremierFlex - Network cable
469,38 incl. 21% btw 387,92excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

HPE PremierFlex - Network cable - MPO multi-mode (M) push/pull to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - for Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy

Specificaties

General
Network Cable Type
Network cable
Technology
Fibre optic
Type of Fibre Optics
Multimode
Features
Breakout
Length
5 m
Connectivity
Connector
MPO multi-mode - male - push/pull
Connector (Second End)
4 x LC multi-mode - male
Compatibility Information
Designed For
Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automatic process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

 
Button