Digitus DK-1612-010/BL netwerkkabel Zwart 1 m Cat6 U/UTP (UTP)
Productcode: DK-1612-010/BL | EAN/UPC: 4016032371885
1,07 excl. BTW
Digitus DK-1612-010/BL, 1 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Zwart
  • 1 m
  • RJ-45 Mannelijk
  • RJ-45 Mannelijk
  • Cat6 U/UTP (UTP)
  • Zwart
Op voorraad: 165 stuk(s)
Levertijd:
Product:
1,29 incl. 21% btw 1,07excl. 21% btw
Voorraad: 165
Winkelwagen
Kenmerken
Snoerlengte
1 m
Kabel standaard
Cat6
Kabelafscherming
U/UTP (UTP)
Aansluiting 1
RJ-45
Aansluiting 2
RJ-45
Kleur van het product
Zwart
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Materiaal buitenmantel
Polyvinyl chloride (PVC)
Kabel klasse
E
AWG draad omvang
26/7
Land van herkomst
China
Verpakking
Breedte verpakking
115 mm
Diepte verpakking
10 mm
Gewicht verpakking
30,8 g
Verpakkingsvolume
241,5 cm³
Type verpakking
Polybag
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Code UK-handelstarief
Gerelateerde producten
Afbeelding Equip Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)
Equip Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)
Productcode: 635510
EAN/UPC: 4015867228074
Equip 635510, 1 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Wit
  • RJ-45 Recht Mannelijk
  • RJ-45 Recht Mannelijk
  • Cat6 S/FTP (S-STP)
  • Gigabit Ethernet 1000 Mbit/s
  • Power over Ethernet (PoE) Plug and play
  • Wit
Direct leverbaar
69,06
Winkelwagen
Afbeelding MicroConnect Network cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)
MicroConnect Network cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)
Productcode: B-UTP5005R
EAN/UPC: 5711045260308
Microconnect B-UTP5005R, 0,5 m, Cat5e, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Rood
  • 0,5 m
  • Cat5e U/UTP (UTP)
  • 1000 Mbit/s
  • Rood
Direct leverbaar
0,93
Productcode: SFTP715G
Microconnect SFTP715G, 15 m, Cat7, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45, Groen
  • 15 m
  • Cat7 S/FTP (S-STP)
  • Groen
15,56
Afbeelding Intronics ACT - Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)
Intronics ACT - Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M)
Productcode: IB3020
Grijze 20m U/UTP CAT6A patchkabel snaglessmet RJ45 connectoren
  • Volledig koperen 24AWG geleiders en 50µ vergulde RJ-45 contacten.
  • Voldoen aan de internationale normen
  • Kabels zijn 100% getest.