Digitus AK-300343-008-S USB-kabel USB4 Gen 2x2 1 m USB C Zwart
Productcode: AK-300343-008-S | EAN/UPC: 4016032481089
21,34 excl. BTW
Digitus AK-300343-008-S, 1 m, USB C, USB C, USB4 Gen 2x2, 40 Gbit/s, Zwart
  • 1 m
  • USB C Recht Mannelijk
  • USB C Recht Mannelijk
  • USB4 Gen 2x2 40000 Mbit/s USB Power Delivery (USB PD) 3.0 100 W
  • Zwart
  • 1 stuk(s)
Op voorraad: 12 stuk(s)
Levertijd:
Product:
25,82 incl. 21% btw 21,34excl. 21% btw
Voorraad: 12
Winkelwagen
Kenmerken
USB-versie
USB4 Gen 2x2
Aansluiting 1
USB C
Aansluiting 2
USB C
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Kleur van het product
Zwart
Connector 1 vormfactor
Recht
Connector 2 vormfactor
Recht
Connector-materiaal
Goud
Contact geleider materiaal
Goud
Magnetisch afgeschermd
Ja
Ferrietkraal
Nee
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
40000 Mbit/s
Max. overdrachtssnelheid
40 Gbit/s
Soort kabel
Ronde kabel
USB Power Delivery (USB PD)
Ja
USB Power Delivery herziening
3.0
USB Power Delivery tot max.
100 W
Energie
Spanning
20 V
Uitgangsstroom (max)
5 A
Gewicht en omvang
Snoerlengte
1 m
Verpakking
Breedte verpakking
210 mm
Diepte verpakking
10 mm
Hoogte verpakking
115 mm
Gewicht verpakking
130 g
Inhoud van de verpakking
Aantal per verpakking
1 stuk(s)
Logistieke gegevens
Verpakkingsvolume
241,5 cm³
Land van herkomst
China
Code UK-handelstarief
DIGITUS Charging Trolley for Notebooks / Tablets up to 14 inch
Productcode: DN-45007
EAN/UPC: 4016032494553
  • Kast voor draagbaar apparaatbeheer
  • Plaatsing: Bureau, Vloer
  • 1 schappen
  • Zwenkwieltjes Handvat(en)
  • Number of devices supported: 16
  • Ondersteunde draagbare apparaten: Laptop Ondersteunde apparaatconnectors: USB Type-C
  • Maximale schermgrootte: 35,6 cm (14")
Levertijd 1-6 weken
470,79
Winkelwagen
DIGITUS Charging Trolley for Notebooks / Tablets up to 15.6 inch
Productcode: DN-45006
EAN/UPC: 4016032494546
  • Plaatsing: Vloer
  • 3 schappen
  • Zwenkwieltjes Handvat(en)
  • Number of devices supported: 30
  • Maximale schermgrootte: 39,6 cm (15.6")
  • Totaal vermogen: 540 W
Direct leverbaar
  • Beheerbehuizing voor draagbare apparaten
  • Plaatsing: Tafel
  • Materiaal behuizing: Staal
  • Number of devices supported: 10
  • Ondersteunde draagbare apparaten: Laptop, Tablet Ondersteunde apparaatconnectors: USB Type-C
  • Totaal vermogen: 3500 W
Levertijd 1-6 weken
375,92
  • Wagentje voor draagbaar apparaatbeheer
  • Plaatsing: Vloer
  • 2 schappen
  • Materiaal behuizing: Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Aluminium, Staal
  • Ondersteunde draagbare apparaten: Laptop, Tablet Ondersteunde apparaatconnectors: USB
  • Totaal vermogen: 300 W