Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

HPE Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M)

Productcode: AJ835A | EAN/UPC: 0132017904955
58,77 excl.btw
HPE - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - for HPE 8/24, 8/8, SN3600B 32, SN6750, SN8500C/SN8700C 48, SN8700C 64; StoreFabric SN6620C 24
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
HPE Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M)
71,11 incl. 21% btw 58,77excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

HPE - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - for HPE 8/24, 8/8, SN3600B 32, SN6750, SN8500C/SN8700C 48, SN8700C 64; StoreFabric SN6620C 24

Specificaties

General
Network Cable Type
Network cable - OM3
Technology
Fibre optic
Type of Fibre Optics
Multimode
Core / Cladding Diameter
50 / 125 micron
Length
2 m
Connectivity
Connector
2 x LC multi-mode - male
Connector (Second End)
2 x LC multi-mode - male
Compatibility Information
Designed For
Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/16 SAN Switch for HP BladeSystem c-Class, 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/24 SAN Switch Module Power Pack+ for HPE Synergy, 16Gb/28 SAN Switch for HP BladeSystem c-Class, 16Gb/28 SAN Switch Power Pack+ for BladeSystem c-Class ¦ HPE 1810-8G v2 Switch, 3600-24 v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 SI, 3600-24-SFP v2 EI, 3600-48-PoE+ v2 SI, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN, 8/8 Base (0) e-port SAN, SN3600B 32Gb 24/8 8-port 16Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch, SN6000B, SN6750B, SN6750B Port Side Intake, SN8500C/SN8700C 48-port 32Gb Fibre Channel Director Module, SN8700C 64Gb 48-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Director Module ¦ HPE Modular Smart Array 1040 Dual Controller LFF Storage, 1040 Dual Controller SFF Bundle, 1040 Dual Controller SFF Storage, 2040 10Gb iSCSI Dual Controller SFF Bundle, 2040 Dual Controller SFF Bundle, 2040 FC Dual Controller SFF Bundle, 2040 SAS Dual Controller LFF Storage, 2040 SAS Dual Controller SFF Bundle ¦ HPE ProLiant DL360p Gen8, DL360p Gen8 CMS ¦ HPE SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node ¦ HPE StoreFabric SN3600B, SN3600B Power Pack+, SN4000B Power Pack+ SAN Extension Switch, SN6500B Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/24, SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/48, SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN6610C, SN6620C 24-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch, SN6650B, SN6650B Power PAck, SN8000B 4-Slot Power Pack+ SAN Director Switch, SN8000B 8-Slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch, SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch ¦ HPE Aruba 2530-48-PoE+, 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2930F 24G 4SFP, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl

This data is supplied by 1WorldSync and matched through an automated process. Truedata is not responsible for errors in this data.

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding MicroConnect Thunderbolt cable

MicroConnect Thunderbolt cable

Productcode: TB3020
EAN/UPC: 5715063270059
MicroConnect - Thunderbolt cable - 24 pin USB-C (M) to 24 pin USB-C (M) - USB 3.1 Gen 2 / Thunderbolt 3 - 2 m - USB Power Delivery (100W), 4K60Hz support - black
Direct leverbaar

72,96

Winkelwagen
Afbeelding StarTech.com 1m / 3.3ft USB-C to Mini DisplayPort Cable

StarTech.com 1m / 3.3ft USB-C to Mini DisplayPort Cable

Productcode: CDP2MDPMM1MB
EAN/UPC: 0065030878739
StarTech.com 1m / 3.3ft USB-C to Mini DisplayPort Cable - 4K 60Hz - Black - USB 3.1 Type C to mDP Adapter (CDP2MDPMM1MB) - DisplayPort cable - USB-C (M) to Mini DisplayPort (M) - USB 3.1 / Thunderbolt 3 / DisplayPort 1.2 - 1 m - 4K60Hz (3840 x 2160) support - black
Direct leverbaar

39,05

Winkelwagen
Afbeelding StarTech.com USB C to Micro USB Cable 0.5m

StarTech.com USB C to Micro USB Cable 0.5m

Productcode: USB31CUB50CM
EAN/UPC: 0065030867023
StarTech.com USB C to Micro USB Cable 0.5m - USB 3.1 Type C to Micro USB Type B Cable - Micro USB 3.1 to USB-C - Thunderbolt 3 Compatible (USB31CUB50CM) - USB cable - USB-C (M) to Micro-USB Type B (M) - USB 3.1 Gen 2 - 50 cm - black - for P/N: HB31C2A1CGS, HB31C2A2CB, HB31C3A1CS, HB31C3ASDMB, HB31C4AS, PEXUSB311AC3, PEXUSB321C
Direct leverbaar

13,62

Winkelwagen
Afbeelding ACT AK5317 - 2 m - CEE7/7 - C15 coupler - 250 V - 10 A

ACT AK5317 - 2 m - CEE7/7 - C15 coupler - 250 V - 10 A

Productcode: AK5317
EAN/UPC: 8716065519082
ACT AK5317. Cable length: 2 m, Connector 1: CEE7/7, Connector 2: C15 coupler. Input voltage: 250 V, Input current: 10 A
Direct leverbaar

6,75

Winkelwagen

 
Button