Productcode: PM9501-DDPM910RB | EAN/UPC: -
959,30 excl. BTW
Datalogic PM9501-DDPM910RB, Draagbare streepjescodelezer, 1D/2D, LED, Aztec Code, Datamatrix, Han Xin, MaxiCode, Micro QR Code, QR Code, 864 x 544 Pixels, 0,1778 mm
  • Draagbare streepjescodelezer Zwart, Geel
  • Soort scanner: 1D/2D Type beeldsensor: LED
  • Aztec Code, Datamatrix, Han Xin, MaxiCode, Micro QR Code, QR Code
  • 864 x 544 Pixels
  • Tilt lees-hoek: 0 - 360°
  • Bedraad en draadloos Standaard interfaces: RF Draadloos
  • Type stroombron: DC Lithium-Ion (Li-Ion) 3350 mAh
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Datalogic PowerScan DPM Evo PM9501
1160,75 incl. 21% btw 959,30excl. 21% btw
Voorraad: 0
Winkelwagen
Stuur mij een notificatie bij voorraad
Datalogic PM9501-DDPM910RB. Soort: Draagbare streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Type beeldsensor: LED. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Standaard interfaces: RF Draadloos, Aansluitbereik: 270 m. Kleur van het product: Zwart, Geel, Internationale veiligheidscode (IP): IP65, Aantal toetsen: 4 toetsen. Type stroombron: DC, Stroomverbruik (typisch): 8 W, Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion). Gewicht: 440 g
Scannen
Soort
Draagbare streepjescodelezer
Soort scanner
1D/2D
Type beeldsensor
LED
2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund
Resolutie optische sensor (WxH)
864 x 544 Pixels
Scannerresolutie
0,1778 mm
Licht niveaus (direct zonlicht)
0 - 100000 Lux
Golflengte
680 nm
Tilt lees-hoek
0 - 360°
Pitch lees-hoek
-40 - 40°
Yaw lees-hoek
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie
Bedraad en draadloos
Standaard interfaces
RF Draadloos
Aansluitbereik
270 m
Frequentie
910 MHz
Prestatie
Kleur van het product
Zwart, Geel
Internationale veiligheidscode (IP)
IP65
Aantal toetsen
4 toetsen
LED-indicatoren
Ja
Waarschuwingssignaal
Ja
Ingebouwd display
Display technologie
LCD
Resolutie
48 x 132 Pixels
Display met achtergrondverlichting
Omgevingsverlichting
Contrast afdrukken
15 procent
Certificering
IEC 62471
Energie
Type stroombron
DC
Stroomverbruik (typisch)
8 W
Batterijtechnologie
Lithium-Ion (Li-Ion)
Type batterij
Ingebouwde accu
Capaciteit van de accu/batterij
3350 mAh
Accu/Batterij voltage
5 V
Aantal lezingen per inzet
Levensduur batterij
10 uur
Oplaadtijd
4,5 uur
Ingangsspanning
10-30 V
Stroomverbruik
500 mA
Gewicht en omvang
Gewicht
440 g
Verpakking
Oplaadstation
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
-20 - 50 °C
Temperatuur bij opslag
-40 - 70 °C