Productcode: COAX050W | EAN/UPC: -
4,25 excl. BTW
Microconnect COAX050W, 5 m, Coaxiaal, Coaxiaal, Coaxiaal, Wit
  • Coaxiaal 5 m Wit
  • Coaxiaal Mannelijk Recht
  • Coaxiaal Vrouwelijk Recht
Op voorraad: 441 stuk(s)
Levertijd:
Product:
MicroConnect Antenna cable - IEC connector male to IEC connector female
5,14 incl. 21% btw 4,25excl. 21% btw
Voorraad: 441
Winkelwagen
Microconnect COAX050W. Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: Coaxiaal, Aansluiting 2: Coaxiaal. Gewicht: 160 g, Breedte verpakking: 269 mm, Diepte verpakking: 206 mm
Kenmerken
Snoerlengte
5 m
Aansluiting 1
Coaxiaal
Aansluiting 2
Coaxiaal
Soort kabel
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Vrouwelijk
Connector 1 vormfactor
Recht
Connector 2 vormfactor
Recht
Kleur van het product
Wit
Verpakking
Gewicht
160 g
Breedte verpakking
269 mm
Diepte verpakking
206 mm
Hoogte verpakking
35 mm
Gewicht verpakking
170 g
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)
Gerelateerde producten
Afbeelding Delock Kabel HSD Z Buchse zu USB 2.0 Typ-A 1 m
Delock Kabel HSD Z Buchse zu USB 2.0 Typ-A 1 m
Productcode: 90563
EAN/UPC: 4043619905638
DeLOCK 90563, 1 m, HSD Z, USB A, Zwart
  • 1 m Zwart
  • HSD Z Vrouwelijk Recht
  • USB A Vrouwelijk Recht
  • 100 Ohm
Direct leverbaar
22,11
Winkelwagen
Afbeelding Delock Antenna cable - FME (R) to SMA (P)
Delock Antenna cable - FME (R) to SMA (P)
Productcode: 12452
EAN/UPC: 4043619124527
DeLOCK 12452, 15 m, RG-58, SMA, FME, Zwart
  • RG-58 15 m Zwart
  • SMA Mannelijk Recht
  • FME Vrouwelijk Recht
  • 50 Ohm
Direct leverbaar
60,04
Afbeelding Good Connections GC-M2042 - 1.5 m - RG-6/U - IEC/Koax - IEC/Koax - White
Good Connections GC-M2042 - 1.5 m - RG-6/U - IEC/Koax - IEC/Koax - White
Productcode: GC-M2042
Alcasa GC-M2042, 1,5 m, RG-6/U, IEC/Koax, IEC/Koax, Wit
  • RG-6/U 1,5 m Wit
  • IEC/Koax Mannelijk Recht
  • IEC/Koax Vrouwelijk Recht
  • 75 Ohm