Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Verbindingskabels  /  Cable # Blue CAT6 Patch Cord 1.5 m

aS12yldVE6ahD0EZdR37w_1938945Z2fCxZqV7E2WmORfNI5WIw_1939822

Cable # Blue CAT6 Patch Cord 1.5 m

Productcode: N6PATC150CMBL | EAN/UPC: 0065030884785
€ 2,25 excl.btw
StarTech.com 1.5m CAT6 Ethernet Cable - Blue Snagless Gigabit CAT 6 Wire - 100W PoE RJ45 UTP 650MHz Category 6 Network Patch Cord UL/TIA (N6PATC150CMBL) - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 1.5 m - UTP - CAT 6 - zonder haken - blauw
Op voorraad: 110 stuk(s)
Product:
Cable # Blue CAT6 Patch Cord 1.5 m
€ 2,72 incl. 21% btw € 2,25 excl. 21% btw
Voorraad: 110
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Deze CAT6 kabel voldoet aan alle categorie 6 kabelspecificaties voor een betrouwbare gigabit netwerkverbinding. Bescherm uw apparatuur Deze CAT6 netwerkkabel is gemaakt van 100% koper en is getest volgens en voldoet aan ANSI/TIA 568 C.2 categorie 6 eisen. Er wordt geen gebruik gemaakt van Copper-Clad Aluminium (CCA) draad die gevoelig is voor problemen zoals zwakke voeding, warmteontwikkeling, beschadiging van de apparatuur en mogelijk brand. De 50 micron gouden connectors bieden optimaal geleidingsvermogen en elimineren signaalverlies vanwege oxidatie of corrosie. Hoogwaardige constructie De CAT6 kabel is gemaakt van hoogwaardige koperen geleiders en wordt zorgvuldig geproduceerd en getest zodat Near End Crosstalk (NEXT) ruim binnen de acceptabele grenzen blijft. De netwerkkabel is gemaakt van 0,25 mm koperdraad, voor gegarandeerde piekprestaties van veeleisende ethernet toepassingen zoals Power-over-Ethernet en 4K of 1080p video streaming. Installeer eenvoudig uw netwerkkabels Voor probleemloze kabeltrajecten biedt deze duurzame kabel snagless connectors die de RJ45 clips tijdens de installatie beschermen, waardoor ze minder snel vastlopen of breken. De CAT6 ethernet kabels hebben ook gegoten contacten die trekontlasting bieden om zo te voorkomen dat de RJ45 connectors in een scherpe hoek worden gebogen. Hierdoor wordt het risico van kabelbeschadiging verminderd, waardoor een mogelijke aantasting van de netwerkconnectiviteit en prestatie zou kunnen veroorzaken. De N6PATC150CMBL heeft levenslange garantie van StarTech.com, voor gegarandeerde betrouwbaarheid.

Specificaties

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Gerelateerde producten

Image Belkin verbindingskabel - 50 cm - grijs

Belkin verbindingskabel - 50 cm - grijs

Productcode: A3L791B50CM-S
EAN/UPC: 0722868137611
Belkin - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 50 cm - UTP - CAT 5e - zonder haken - grijs - voor Omniview SMB 1x16, SMB 1x8; OmniView SMB CAT5 KVM Switch
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 0,77

In winkelwagen
Image C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - verbindingskabel - 2 m - zwart

C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - verbindingskabel - 2 m - zwart

Productcode: 83851
EAN/UPC: 0757120838517
C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 2 m - STP - CAT 5e - gevormd - zwart
Op voorraad: 40 stuk(s)

€ 3,89

In winkelwagen
Image ACT verbindingskabel - 15 m - geel

ACT verbindingskabel - 15 m - geel

Productcode: RL9915
EAN/UPC: 8716065224801
ACT - Verbindingskabel - LC/PC enkele modus (M) naar LC/PC enkele modus (M) - 15 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - afgeschermd, stijger - geel
Op voorraad: 88 stuk(s)

€ 15,14

In winkelwagen
Image ACT Polarity Twist verbindingskabel - 5 m - geel

ACT Polarity Twist verbindingskabel - 5 m - geel

Productcode: RL8205
EAN/UPC: 8716065454567
ACT Polarity Twist - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 5 m - 1.6 mm - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, duplex - geel
Op voorraad: 20 stuk(s)

€ 12,73

In winkelwagen

 
Button