Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Verbindingskabels  /  Cable - 15m OM3 LC/LC Fiber Optical Cord

m0YC5CiKRUG3k9eT2bbhQw_1457473zMV9DbvN4UWIBZHb4arEWw_1458193

Cable - 15m OM3 LC/LC Fiber Optical Cord

Productcode: A50FBLCLC15 | EAN/UPC: 0065030881852
€ 36,99 excl.btw
StarTech.com 15m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - Aqua - 50/125 - LSZH Fiber Optic Cable - 10Gb (A50FBLCLC15) - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 15 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
Op voorraad: 2 stuk(s)
Product:
Cable - 15m OM3 LC/LC Fiber Optical Cord
€ 44,75 incl. 21% btw € 36,99 excl. 21% btw
Voorraad: 2
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Deze OM3 LC naar to LC multi-mode duplex glasvezel netwerkkabel is gemaakt van 50/125 micron glasvezel en ondersteunt dataoverdracht met hoge bandbreedte via een 10 gigabit Ethernet-verbinding. Voor hoge prestaties Met door laser geoptimaliseerde multi-mode glasvezel (LOMMF) is de netwerkkabel ideaal voor 850 nm Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED bronnen. De high-speed connectiviteit van de aqua glasvezelkabel biedt een oplossing met hoge bandbreedte voor uw datacenters of veeleisende applicaties. Betrouwbare verbinding Elke OM3-glasvezelkabel is individueel getest en gecertificeerd en valt daarmee binnen de grenzen van acceptabel optisch insertieverlies voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Hoogwaardige constructie Deze glasvezelkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen of bij brand.  Daardoor is deze kabel de beste keus voor vele diverse omgevingen, waaronder industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen. De A50FBLCLC15 wordt gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Specificaties

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Gerelateerde producten

Afbeelding C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - verbindingskabel - 2 m - zwart

C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - verbindingskabel - 2 m - zwart

Productcode: 83851
EAN/UPC: 0757120838517
C2G Cat5e Booted Shielded (STP) Network Patch Cable - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 2 m - STP - CAT 5e - gevormd - zwart
Op voorraad: 40 stuk(s)

€ 3,89

In winkelwagen
Afbeelding Belkin verbindingskabel - 50 cm - grijs

Belkin verbindingskabel - 50 cm - grijs

Productcode: A3L791B50CM-S
EAN/UPC: 0722868137611
Belkin - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 50 cm - UTP - CAT 5e - zonder haken - grijs - voor Omniview SMB 1x16, SMB 1x8; OmniView SMB CAT5 KVM Switch
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 0,77

In winkelwagen
Afbeelding ACT verbindingskabel - 15 m - geel

ACT verbindingskabel - 15 m - geel

Productcode: RL9915
EAN/UPC: 8716065224801
ACT - Verbindingskabel - LC/PC enkele modus (M) naar LC/PC enkele modus (M) - 15 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - afgeschermd, stijger - geel
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 14,53

In winkelwagen
Afbeelding ACT Polarity Twist verbindingskabel - 5 m - geel

ACT Polarity Twist verbindingskabel - 5 m - geel

Productcode: RL8205
EAN/UPC: 8716065454567
ACT Polarity Twist - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 5 m - 1.6 mm - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, duplex - geel
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 12,22

In winkelwagen

 
Button