Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Verbindingskabels  /  1m Gray Cat6a Ethernet Cable - STP

1m Gray Cat6a Ethernet Cable - STP

Productcode: 6ASPAT1MGR | EAN/UPC: 0065030873246
€ 6,29 excl.btw
StarTech.com 1 m CAT6a Ethernet Cable - 10 Gigabit Category 6a Shielded Snagless RJ45 100W PoE Patch Cord - 10GbE Grey UL/TIA Certified - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 1 m - STP - CAT 6a - gevormd, zonder haken - grijs
Op voorraad: 27 stuk(s)
Product:
1m Gray Cat6a Ethernet Cable - STP
€ 7,61 incl. 21% btw € 6,29 excl. 21% btw
Voorraad: 27
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Deze Cat6a-kabel voldoet aan of overtreft alle categorie 6a kabelspecificaties en zorgt zo voor betrouwbare 10 Gb netwerkverbindingen. De kabel is afgeschermd om uw netwerk tegen elektromagnetische storingen (EMI/RFI) en systeemruis te beschermen, waardoor deze kabel de perfecte oplossing is voor snelle en veilige netwerkverbindingen. Vind de lengte en kleur die u nodig hebt Deze 1 m grijze netwerkkabel is perfect voor standaardapplicaties zoals verbindingen vanaf een wandcontact naar uw laptop docking station of desktopcomputer. Om netwerkinstallaties te vereenvoudigen, zijn onze Cat6a-netwerkkabels verkrijgbaar in vele verschillende lengtes en kleuren. Dit garandeert dat u de juiste kabelmaat hebt wanneer dat nodig is en biedt u de mogelijkheid kleurcodes te gebruiken om uw verbindingen goed te organiseren. Betrouwbare Cat6a 10 gigabit verbindingen Elke kabel is getest tot een frequentie van 500 MHz en is meer dan geschikt voor 10GBase-T Ethernet netwerken. Gemaakt van 100% koper en met een folie afgeschermde twisted-pair draad is deze kabel bestemd voor hoogwaardige prestaties. De kabel is ontworpen om de datasignalen zonder interferentie door uw netwerk te laten stromen en is perfect voor omgevingen die gevoelig zijn voor veel EMI. De 50 micron gouden connectors bieden optimaal geleidingsvermogen en elimineren signaalverlies vanwege oxidatie of corrosie. Snagless RJ45 clips helpen uw netwerkverbindingen beschermen Voor probleemloze kabeltrajecten is deze duurzame kabel voorzien van snagless connectors die de RJ45 clips tijdens de installatie beschermen, waardoor ze minder gevoelig zijn voor vasthaken of breken. De kabel is ook voorzien van gegoten contacten voor trekontlasting, waarmee buiging van de RJ45 connectoreindpunten in een scherpe hoek wordt voorkomen. Zo wordt het risico van kabelbeschadiging en daarmee mogelijke aantasting van de netwerkprestatie verminderd. De 6ASPAT1MGR wordt gedekt door de levenslange garantie van StarTech.com, voor gegarandeerde betrouwbaarheid.

Specificaties

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Gerelateerde producten

Afbeelding Belkin verbindingskabel - 50 cm - grijs

Belkin verbindingskabel - 50 cm - grijs

Productcode: A3L791B50CM-S
EAN/UPC: 0722868137611
Belkin - Verbindingskabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 50 cm - UTP - CAT 5e - zonder haken - grijs - voor Omniview SMB 1x16, SMB 1x8; OmniView SMB CAT5 KVM Switch
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 0,77

In winkelwagen
Afbeelding ACT verbindingskabel - 15 m - geel

ACT verbindingskabel - 15 m - geel

Productcode: RL9915
EAN/UPC: 8716065224801
ACT - Verbindingskabel - LC/PC enkele modus (M) naar LC/PC enkele modus (M) - 15 m - glasvezel - 9/125 micron - OS1 - afgeschermd, stijger - geel
Op voorraad: 88 stuk(s)

€ 15,14

In winkelwagen
Afbeelding ACT Polarity Twist verbindingskabel - 5 m - geel

ACT Polarity Twist verbindingskabel - 5 m - geel

Productcode: RL8205
EAN/UPC: 8716065454567
ACT Polarity Twist - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 5 m - 1.6 mm - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, duplex - geel
Op voorraad: 20 stuk(s)

€ 12,73

In winkelwagen
Afbeelding ACT verbindingskabel - 20 m - oranje

ACT verbindingskabel - 20 m - oranje

Productcode: RL8020
EAN/UPC: 8716065224436
ACT - Verbindingskabel - LC/PC multi-modus (M) naar SC/PC meervoudige modus (M) - 20 m - glasvezel - 62,5 / 125 micron - OM1 - oranje
Op voorraad: 6 stuk(s)

€ 19,49

In winkelwagen

 
Button