Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Onderdelen  /  Netwerkadapters  /  Vaste Netwerkadapters  /  Fiber Optic Converter USB 3 1000Base-SX

Fiber Optic Converter USB 3 1000Base-SX

Productcode: US1GA30SXSC | EAN/UPC: 0065030875127
€ 268,87 excl.btw
StarTech.com USB 3.0 naar glasvezel adapter - 1000Base-SX SC - USB naar GbE netwerk converter - 550m MM - Windows / Mac / Linux - Netwerkadapter - USB 3.0 - 1000Base-SX - 850 nm - zwart
Op voorraad: 7 stuk(s)
Product:
Fiber Optic Converter USB 3 1000Base-SX
€ 325,33 incl. 21% btw € 268,87 excl. 21% btw
Voorraad: 7
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Deze USB naar optische glasvezel-converter maakt het mogelijk om de USB 3.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows en Mac, biedt een 1000 Mbps Ethernet-netwerkverbinding en 1000Base-SX SC optische zendontvanger. Optische glasvezel SC-poort De USB naar glasvezel-adapter is uitgerust met een optische transceiver voor 1000Base-SX netwerken die netwerkconnectiviteit biedt met een maximum bereik van 550 m via multi-mode glasvezel. Veilige fiber-to-the-desk connectiviteit Deze USB naar glasvezel-converter biedt betrouwbare connectiviteit terwijl het uw netwerk voor problemen met elektronische interferentie beschermt - een vaak voorkomend probleem bij RJ45-netwerken. Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) maximaliseert de netwerkveiligheid en vermindert hierbij het risico op datalekken voor gevoelige informatie zonder de snelheid en de betrouwbaarheid van het netwerk in gedrang te brengen. Eenvoudige mobiliteit Deze compacte en draagbare USB 3.0 naar glasvezel-adapter wordt direct gevoed vanaf de USB-poort, waardoor u onderweg gemakkelijk verbinding kunt maken. Plug-and-play Gebruiksklaar in een mum van tijd. De converter ondersteunt gecertificeerde drivers voor Windows, Mac en Linux . Nadat u de adapter in een USB-poort steekt, installeert u simpelweg de drivers en dan is de adapter klaar om te zenden over een glasvezelnetwerk. De US1GA30SXSC wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Specificaties

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 90%

Gerelateerde producten

Image Intermec - seriële adapter

Intermec - seriële adapter

Productcode: 1-971142-800
EAN/UPC:
Intermec - Seriële adapter - RS-232 x 2 - voor Intermec PF2iB, PF2iC, PF4CB, PF4CC, PF4iB, PX4iB, PX6iB; EasyCoder PF4iC, PM4C, PM4iC
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 294,22

In winkelwagen
Image Sunix MIO5079A - parallelle/seriële adapter

Sunix MIO5079A - parallelle/seriële adapter

Productcode: PCI42
EAN/UPC: 8716065189636
Sunix MIO5079A - Parallelle/seriële adapter - PCI - RS-232 x 2 + IEEE 1284 x 1
Op voorraad: 22 stuk(s)

€ 33,22

In winkelwagen
Image Sunix SER5437A - seriële adapter

Sunix SER5437A - seriële adapter

Productcode: PCE30
EAN/UPC: 8716065208085
Sunix SER5437A - Seriële adapter - PCIe - RS-232 x 2
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 44,55

In winkelwagen
Image Sunix PAR5408A - parallelle adapter

Sunix PAR5408A - parallelle adapter

Productcode: PC2001
EAN/UPC: 8716065283914
Sunix PAR5408A - Parallelle adapter - PCIe - IEEE 1284
Op voorraad: 5 stuk(s)

€ 53,03

In winkelwagen

 
Button