Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Onderdelen  /  Netwerkadapters  /  Vaste Netwerkadapters  /  Fiber Optic Converter USB 2.0 100BaseFX

ahZpshcBVE2GSBURCRNfLg_0853129

Fiber Optic Converter USB 2.0 100BaseFX

Productcode: US100A20FXSC | EAN/UPC: 0065030874663
€ 157,06 excl.btw
StarTech.com USB 2.0 naar glasvezel converter - 100BaseFX SC - USB naar Ethernet netwerk adapter - 2 km MM - Windows / Mac / Linux - Netwerkadapter - USB 2.0 - 100Base-FX/100Base-SC x 1 - 1310 nm - zwart
Op voorraad: 2 stuk(s)
Product:
Fiber Optic Converter USB 2.0 100BaseFX
€ 190,04 incl. 21% btw € 157,06 excl. 21% btw
Voorraad: 2
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Deze USB-naar-optische glasvezel-converter maakt het mogelijk om de USB 2.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows en Mac, biedt een 100 Mbps Ethernet-netwerkverbinding en 100BaseFX SC optische zendontvanger. Optische glasvezel SC-poort Met een optische zendontvanger voor 100Base-FX-netwerken biedt de USB-naar-glasvezelconverter een netwerkconnectiviteit met een maximum bereik van 2 km via multi-mode glasvezel. Veilige fiber-to-the-desk connectiviteit Voor betrouwbare glasvezelconnectiviteit beschermt deze USB-naar-optische glasvezel-converter uw netwerk voor problemen met elektronische interferentie - een vaak voorkomend probleem bij RJ45-netwerken. Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) maximaliseert de netwerkveiligheid en vermindert hierbij het risico op gegevenslekken van gevoelige informatie zonder de snelheid en de betrouwbaarheid van het netwerk in gedrang te brengen. Eenvoudige mobiliteit Deze USB 2.0-naar-optische glasvezel-converter, compact en draagbaar, wordt direct gevoed vanaf de USB-poort, waardoor u onderweg gemakkelijk verbinding kunt maken. Plug-and-play Gebruiksklaar in een mum van tijd. De USB-optische glasvezel-converter ondersteunt gecertificeerde drivers voor Windows, Mac en Linux . Wanneer u de adapter in een USB-poort steekt, installeer simpelweg de drivers en de adapter is klaar om uit te zenden via een glasvezelnetwerk. De US100A20FXSC wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Specificaties

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 90%

Gerelateerde producten

Image USB / Converter 4 port USB2.0-to-SerialHUB for RS-232

USB / Converter 4 port USB2.0-to-SerialHUB for RS-232

Productcode: UC2324-AT
EAN/UPC:
ATEN UC2324 - Seriële adapter - USB - RS-232 x 4
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 49,75

In winkelwagen
Image Shuttle PD01 - netwerkadapter

Shuttle PD01 - netwerkadapter

Productcode: PON-PD01
EAN/UPC: 0887993800356
Shuttle PD01 - Netwerkadapter - Gigabit Ethernet (PoE) x 1
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 54,75

In winkelwagen
Image HPE MCX4621A-ACAB - netwerkadapter

HPE MCX4621A-ACAB - netwerkadapter

Productcode: P11341-B21
EAN/UPC: 0190017337401
HPE MCX4621A-ACAB - Netwerkadapter - OCP 3.0 - 10Gb Ethernet/25Gb Ethernet SFP+ x 2 - voor ProLiant DL325 Gen10 Plus, DL385 Gen10 Plus, DL385 Gen10 Plus Entry
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 545,88

In winkelwagen
Image Mobotix - uitbreidingsmodule

Mobotix - uitbreidingsmodule

Productcode: MX-F-S7A-LSA
EAN/UPC: 4047438037051
Mobotix - Uitbreidingsmodule - wit - voor MOBOTIX S74A
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 94,25

In winkelwagen

 
Button