Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Speciale Netwerkkabels  /  5m Yellow Snagless Cat6 Patch Cable

5m Yellow Snagless Cat6 Patch Cable

Productcode: N6PATC5MYL | EAN/UPC: 0065030868099
€ 4,66 excl.btw
StarTech.com 5 m Cat6 UTP netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren - UTP patchkabel - geel - 5m - Netwerkkabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 5 m - UTP - CAT 6 - zonder haken, met strengen - geel
Op voorraad: 27 stuk(s)
Product:
5m Yellow Snagless Cat6 Patch Cable
€ 5,64 incl. 21% btw € 4,66 excl. 21% btw
Voorraad: 27
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Deze Cat6-kabel biedt betrouwbare gigabit netwerkverbindingen, en dus gegarandeerd hoge prestaties voor uw veeleisende Ethernet-applicaties. Zoek de lengte en kleur die u nodig hebtDeze 5 m gele netwerkkabel is perfect voor netwerkbedradingen door mantelbuizen en leidingen. De kabel is bestemd voor applicaties op grotere afstand, bijvoorbeeld om langs een paal omhoog of door een kantoorruimte van een hub naar een wandcontact te trekken.Om netwerkinstallaties te vereenvoudigen, zijn onze Cat6-netwerkkabels verkrijgbaar in vele verschillende lengtes en kleuren. Dit garandeert dat u de juiste kabelmaat hebt wanneer dat nodig is en biedt u de mogelijkheid kleurcodes te gebruiken voor uw verbindingen voor een meer georganiseerde configuratie. Snagless RJ45 clips helpen uw netwerkverbindingen beschermenVoor probleemloze kabeltrajecten is deze duurzame kabel voorzien van snagless connectors die de RJ45 clips tijdens de installatie beschermen, waardoor ze minder gevoelig zijn voor vasthaken of breken.De kabel is ook voorzien van gegoten contacten voor trekontlasting, waarmee buiging van de RJ45 connectoreindpunten in een scherpe hoek wordt voorkomen. Zo wordt het risico van kabelbeschadiging en daarmee mogelijke aantasting van de netwerkprestatie verminderd.100% koper voor maximale prestatie. Maximaliseer de waarde van uw kabelinvestering met onze Cat6 Ethernet-kabels. Al onze netwerkkabels zijn gemaakt van hoogwaardige koperen geleiders en zijn zorgvuldig geproduceerd en getest zodat Near End Crosstalk (NEXT) ruim binnen de acceptabele grenzen blijft.0,25 mm² draad voor high-performance netwerkverbindingenZorg dat uw veeleisende Ethernet-toepassingen, zoals Power-over-Ethernet en 4K of 1080p video streaming, uitstekend presteren met behulp van kabels met een koperen draad van 0,25 mm².50 micron gouden connectors bieden optimaal geleidingsvermogenU kunt vertrouwen op onze RJ45 connectors voor optimaal geleidingsvermogen, en tegelijkertijd signaalverlies door oxidatie of corrosie elimineren.

Specificaties

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Gerelateerde producten

Image WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

Productcode: 1EX0234
EAN/UPC:
WD CRU Cable Expansion - Netwerkkabel - QSFP+ (M) naar QSFP+ (M) - 3 m
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 235,70

In winkelwagen
Image WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

Productcode: 1EX0151
EAN/UPC:
WD CRU Cable Expansion - Netwerkkabel - QSFP+ (M) naar QSFP+ (M) - 3 m (pak van 2)
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 418,81

In winkelwagen
Image WD netwerkkabel - 2 m

WD netwerkkabel - 2 m

Productcode: 1EX0094
EAN/UPC: 8592978103101
WD - Netwerkkabel - QSFP+ (M) naar QSFP+ (M) - 2 m
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 208,93

In winkelwagen
Image ACT netwerkkabel - 260 m - geel

ACT netwerkkabel - 260 m - geel

Productcode: RL4226
EAN/UPC: 8716065375985
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 260 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel
Op voorraad: 1 stuk(s)

€ 801,64

In winkelwagen

 
Button