Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Kabels & Accessoires  /  Netwerkkabels  /  Speciale Netwerkkabels  /  0.5m White Snagless Cat6 Patch Cable

0.5m White Snagless Cat6 Patch Cable

Productcode: N6PATC50CMWH | EAN/UPC: 0065030867658
€ 1,41 excl.btw
StarTech.com 0,5 m Cat6 UTP netwerkkabel met snagless RJ45 connectoren - UTP patchkabel - wit - 0,5m - Netwerkkabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 50 cm - UTP - CAT 6 - gevormd, zonder haken, met strengen - wit
Op voorraad: 333 stuk(s)
Product:
0.5m White Snagless Cat6 Patch Cable
€ 1,71 incl. 21% btw € 1,41 excl. 21% btw
Voorraad: 333
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

Deze Cat6-kabel biedt betrouwbare gigabit netwerkverbindingen, en dus gegarandeerd hoge prestaties voor uw veeleisende Ethernet-applicaties. Zoek de lengte en kleur die u nodig hebt Deze 0,5 m witte netwerkkabel is perfect voor serverkasten, netwerkpanelen en voor Ethernet hubs. De kabel is bedoeld voor verbindingen over korte afstand zoals point-to-point binnen één rack of netwerkschakel- en serververbindingen tussen racks. Om netwerkinstallaties te vereenvoudigen, zijn onze Cat6-netwerkkabels verkrijgbaar in vele verschillende lengtes en kleuren. Dit garandeert dat u de juiste kabelmaat hebt wanneer dat nodig is en biedt u de mogelijkheid kleurcodes te gebruiken voor uw verbindingen voor een meer georganiseerde configuratie. Snagless RJ45 clips helpen uw netwerkverbindingen beschermen Voor probleemloze kabeltrajecten is deze duurzame kabel voorzien van snagless connectors die de RJ45 clips tijdens de installatie beschermen, waardoor ze minder gevoelig zijn voor vasthaken of breken. De kabel is ook voorzien van gegoten contacten voor trekontlasting, waarmee buiging van de RJ45 connectoreindpunten in een scherpe hoek wordt voorkomen. Zo wordt het risico van kabelbeschadiging en daarmee mogelijke aantasting van de netwerkprestatie verminderd. 100% koper voor maximale prestatie Maximaliseer de waarde van uw kabelinvestering met onze Cat6 Ethernet-kabels. Al onze netwerkkabels zijn gemaakt van hoogwaardige koperen geleiders en zijn zorgvuldig geproduceerd en getest zodat Near End Crosstalk (NEXT) ruim binnen de acceptabele grenzen blijft. 0,25 mm draad voor high-performance netwerkverbindingen Zorg dat uw veeleisende Ethernet-toepassingen, zoals Power-over-Ethernet en 4K of 1080p video streaming, uitstekend presteren met behulp van kabels met een koperen draad van 0,25 mm . 50 micron gouden connectors bieden optimaal geleidingsvermogen U kunt vertrouwen op onze RJ45 connectors voor optimaal geleidingsvermogen, en tegelijkertijd signaalverlies door oxidatie of corrosie elimineren. De N6PATC50CMWH wordt gedekt door de levenslange garantie van StarTech.com, voor gegarandeerde betrouwbaarheid.

Specificaties

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Gerelateerde producten

Afbeelding WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

Productcode: 1EX0234
EAN/UPC:
WD CRU Cable Expansion - Netwerkkabel - QSFP+ (M) naar QSFP+ (M) - 3 m
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 236,08

In winkelwagen
Afbeelding WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

WD CRU Cable Expansion - netwerkkabel - 3 m

Productcode: 1EX0151
EAN/UPC:
WD CRU Cable Expansion - Netwerkkabel - QSFP+ (M) naar QSFP+ (M) - 3 m (pak van 2)
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 419,49

In winkelwagen
Afbeelding WD netwerkkabel - 2 m

WD netwerkkabel - 2 m

Productcode: 1EX0094
EAN/UPC: 8592978103101
WD - Netwerkkabel - QSFP+ (M) naar QSFP+ (M) - 2 m
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 209,26

In winkelwagen
Afbeelding ACT netwerkkabel - 260 m - geel

ACT netwerkkabel - 260 m - geel

Productcode: RL4226
EAN/UPC: 8716065375985
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 260 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel
Op voorraad: 1 stuk(s)

€ 801,64

In winkelwagen

 
Button