Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

1.5m 10Gb SFP+ Direct Attach Cable

Productcode: SFPH10GBCU15 | EAN/UPC: 0065030874892
€ 48,65 excl.btw
StarTech.com 1,5m SFP+ DAC Twinax kabel - Cisco SFP-H10GB-CU1-5M compatibel - SFP+ direct attach kabel - 10GbE koper - passief - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ met grendel naar SFP+ met grendel - 1.5 m - twinaxial - SFF-8431/SFF-8432 - passief - zwart
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
1.5m 10Gb SFP+ Direct Attach Cable
€ 58,86 incl. 21% btw € 48,65 excl. 21% btw
Voorraad: 2

Omschrijving

De SFPH10GBCU15 is een Cisco SFP-H10GB-CU1-5M compatibele, direct aansluitbare koperen SFP+ kabel die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco compatibele switches en routers en aan de MSA industrienormen voldoet. Deze passieve twinaxiale kabel ondersteunt 10 gigabit Ethernet toepassingen die via SFP+ (Mini-GBIC) poorten zijn aangesloten. Deze koperen SFP+ kabel is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen. Ontworpen voor high-speed prestaties, is deze SFP+ kabel met laag vermogen en lage latentie een voordelig alternatief voor glasvezelkabelconfiguraties, omdat deze kabel verbindingen op korte afstand zoals directe netwerkschakel- of serververbindingen in een rack ondersteunt.

Specificaties

Kleur
Zwart
Voorzieningen
Passieve kabel
Gewicht
75 g
Lengte
1.5 m
Materiaal van omhulsel
PVC
Technologie
Twinaxial
American Wire Gauge (AWG)
30
Netwerkkabeltype
10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFF-8431/SFF-8432
Impedantie
100 Ohm

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco SFP-H10GB-CU1-5M

Service & Support
Levenslange beperkte garantie

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Aansluiting (tweede uiteinde)
SFP+ - met grendel
Connector
SFP+ - met grendel

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 15 m - aqua

C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 15 m - aqua

Productcode: 85546
EAN/UPC: 0757120855460
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 15 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 45,43

In winkelwagen
Afbeelding HPE PremierFlex - netwerkkabel - 10 m

HPE PremierFlex - netwerkkabel - 10 m

Productcode: QK729A
EAN/UPC: 0886111610563
HPE PremierFlex - Netwerkkabel - MPO meervoudige modus (M) naar MPO meervoudige modus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - voor HPE SN6000; StoreFabric SN3600, SN6600B 32, SN6610, SN6650, SN8600B 4-slot
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 668,54

In winkelwagen
Afbeelding C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 15 m - aqua

C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 15 m - aqua

Productcode: 85519
EAN/UPC: 0757120855194
C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 15 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 43,57

In winkelwagen
Afbeelding C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 3 m - geel

C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 3 m - geel

Productcode: 85561
EAN/UPC: 0757120855613
C2G ST-ST 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST enkele modus (M) naar ST enkele modus (M) - 3 m - glasvezel - duplex - 9/125 micron - OS1 - halogeenvrij - geel
Op voorraad: 7 stuk(s)

€ 21,29

In winkelwagen

 
Button