Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

StarTech.com 10m Cisco QSFP-H40G-ACU10M compatibel - QSFP+ DAC kabel - koper - 40 Gbps - Direct Attach - actief - levenslange garantie - 40GBase rechtstreekse aansluitkabel - 10 m - zwart

Productcode: QSFPH40GAC10 | EAN/UPC: 0065030874922
666,33 excl.btw
StarTech.com 10m Cisco QSFP-H40G-ACU10M compatibel - QSFP+ DAC kabel - koper - 40 Gbps - Direct Attach - actief - levenslange garantie - 40GBase rechtstreekse aansluitkabel - QSFP+ met grendel naar QSFP+ met grendel - 10 m - twinaxial - SFF-8436 - actief - zwart
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
StarTech.com 10m Cisco QSFP-H40G-ACU10M compatibel - QSFP+ DAC kabel - koper - 40 Gbps - Direct Attach - actief - levenslange garantie - 40GBase rechtstreekse aansluitkabel - 10 m - zwart
806,26 incl. 21% btw 666,33excl. 21% btw
Voorraad: 0
Stuur mij een notificatie bij voorraad

Omschrijving

Deze 40G QSFP+ kabel biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gemaakt volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. Deze actieve twinaxiale kabel is een volledig hot pluggable oplossing, die 40 gigabit Ethernet-toepassingen ondersteunt via QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) poorten. Ontworpen voor high-speed verbindingen, is deze kabel bedoeld voor toepassing op gemiddelde afstand zoals voor netwerkschakel- of serververbindingen tussen racks.

Specificaties

Kleur
Zwart
Voorzieningen
Actieve kabel
Gewicht
520 g
Lengte
10 m
Materiaal van omhulsel
PVC
Technologie
Twinaxial
American Wire Gauge (AWG)
24
Netwerkkabeltype
40GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFF-8436
Impedantie
100 Ohm

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco QSFP-H40G-ACU10M

Service & Support
2 jaar garantie

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Aansluiting (tweede uiteinde)
QSFP+ - met grendel
Connector
QSFP+ - met grendel

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding QNAP 25GBase rechtstreekse aansluitkabel - 3 m

QNAP 25GBase rechtstreekse aansluitkabel - 3 m

Productcode: CAB-DAC30M-SFP28
EAN/UPC:
QNAP - 25GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP28 naar SFP28 - 3 m - twinaxial
Levertijd 1-6 weken

102,11

Winkelwagen
Afbeelding StarTech.com 10 m Cisco SFP-H10GB-ACU10M compatibel - SFP+ DAC kabel actief - Direct Attach kabel - koper -10 Gbps - levenslange garantie - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 10 m - zwart

StarTech.com 10 m Cisco SFP-H10GB-ACU10M compatibel - SFP+ DAC kabel actief - Direct Attach kabel - koper -10 Gbps - levenslange garantie - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 10 m - zwart

Productcode: SFPH10GACU10
EAN/UPC: 0065030874847
StarTech.com 10 m Cisco SFP-H10GB-ACU10M compatibel - SFP+ DAC kabel actief - Direct Attach kabel - koper -10 Gbps - levenslange garantie - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ met grendel naar SFP+ met grendel - 10 m - twinaxial - SFF-8431/SFF-8432 - actief - zwart
Direct leverbaar

162,68

Winkelwagen
Afbeelding C2G SC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 20 m - oranje

C2G SC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 20 m - oranje

Productcode: 85478
EAN/UPC: 0757120854784
C2G SC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - SC multimodus (M) naar SC multimodus (M) - 20 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM2 - halogeenvrij - oranje
Levertijd 1-6 weken

50,43

Winkelwagen
Afbeelding C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 20 m - aqua

C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 20 m - aqua

Productcode: 85547
EAN/UPC: 0757120855477
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Netwerkkabel - ST multimodus (M) naar LC multi-modus (M) - 20 m - glasvezel - duplex - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij - aqua
Levertijd 1-6 weken

62,60

Winkelwagen

 
Button