Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Mellanox FDR 56Gb/s Passive Copper Cables - InfiniBand-kabel - 1.5 m

Productcode: MC2207130-0A1 | EAN/UPC: 7290107191210
118,29 excl.btw
Mellanox FDR 56Gb/s Passive Copper Cables - InfiniBand-kabel - QSFP naar QSFP - 1.5 m
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Mellanox FDR 56Gb/s Passive Copper Cables - InfiniBand-kabel - 1.5 m
143,13 incl. 21% btw 118,29excl. 21% btw
Voorraad: 2

Omschrijving

Mellanox's passive copper cables provide robust connections for leading edge 56Gb/s systems. Passive copper cables require no additional power to ensure quality connectivity. The 56Gb/s passive copper cables are fully compliant with SFF-8436 specification and provide connectivity between devices using QSFP ports. Mellanox's 56Gb/s passive copper cables fill the need for short, cost-effective connectivity in the data center. Mellanox's high-quality solutions provide a power-efficient replacement for active power connectivity such as fiber optic cables for short distances. Optimizing systems to operate with Mellanox's 56Gb/s passive copper cables significantly reduces power consumption and EMI emission, eliminating the use of EDC hosts.

Specificaties

Lengte
1.5 m
American Wire Gauge (AWG)
30
Netwerkkabeltype
InfiniBand-kabel

Conformiteitsnormen
RoHS

Service & Support
1 jaar garantie

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Aansluiting (tweede uiteinde)
QSFP
Connector
QSFP

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Cisco seriële kabel

Cisco seriële kabel

Productcode: CAB-ASYNC-8=
EAN/UPC: 0882658945632
Cisco - Seriële kabel - voor P/N: NIM-16A, NIM-16A=, NIM-24A, NIM-24A=
Direct leverbaar

170,59

Winkelwagen
Afbeelding StarTech.com MTP to LC Breakout Cable - 10 ft / 3m - OM3 Multimode - 40Gb - Pull Tab - Plenum - MPO / MTP Connector - Fiber Optic Cable (MPO8LCPL3M) - breakout-kabel - 3 m - aqua

StarTech.com MTP to LC Breakout Cable - 10 ft / 3m - OM3 Multimode - 40Gb - Pull Tab - Plenum - MPO / MTP Connector - Fiber Optic Cable (MPO8LCPL3M) - breakout-kabel - 3 m - aqua

Productcode: MPO8LCPL3M
EAN/UPC: 0065030878944
StarTech.com MTP to LC Breakout Cable - 10 ft / 3m - OM3 Multimode - 40Gb - Pull Tab - Plenum - MPO / MTP Connector - Fiber Optic Cable (MPO8LCPL3M) - Breakout-kabel - MTP/MPO multi-modus (V) druk/trek naar LC multi-modus (M) druk/trek - 3 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - plenum - aqua
Direct leverbaar

259,51

Winkelwagen
Afbeelding Intel directe verbindingskabel - 2 m

Intel directe verbindingskabel - 2 m

Productcode: XXV4DACBL2M
EAN/UPC: 0675901417877
Intel - Directe verbindingskabel - QSFP28 naar SFP28 - 2 m - twinaxial - voor Ethernet Converged Network Adapter XXV710, XXV710-DA1; Ethernet Network Adapter XXV710-DA2
Levertijd 1-6 weken

190,05

Winkelwagen
Afbeelding ACT netwerkkabel - 140 m - geel

ACT netwerkkabel - 140 m - geel

Productcode: RL4214
EAN/UPC: 8716065375862
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 140 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel
Direct leverbaar

592,22

Winkelwagen

 
Button