Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 3 m

Productcode: J9283D | EAN/UPC: 0190017246031
189,78 excl.btw
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ (M) naar SFP+ (M) - 3 m - twinaxial - passief - voor HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C
Op voorraad: 12 stuk(s)
Levertijd:
Product:
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 3 m
229,63 incl. 21% btw 189,78excl. 21% btw
Voorraad: 12

Omschrijving

HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ (M) naar SFP+ (M) - 3 m - twinaxial - passief - voor HPE Aruba 2540 48G, 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320, 8325-48Y8C

Specificaties

Voorzieningen
Passieve kabel
Lengte
3 m
Technologie
Twinaxial
Netwerkkabeltype
10GBase rechtstreekse aansluitkabel

Ontworpen voor
HPE Aruba 2540 48G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 8320, 8325-48Y8C

Aansluiting (tweede uiteinde)
SFP+ - male
Connector
SFP+ - male

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Molex netwerkkabel - 500 m - grijs, RAL 7037

Molex netwerkkabel - 500 m - grijs, RAL 7037

Productcode: CAA-00326
EAN/UPC: 8716065310375
Molex - Netwerkkabel - 500 m - CAT 6 - grijs, RAL 7037
Direct leverbaar

362,53

In winkelwagen
Afbeelding Cisco 40GBASE-CR4 Active Copper Cable - directe verbindingskabel - 7 m - blauw

Cisco 40GBASE-CR4 Active Copper Cable - directe verbindingskabel - 7 m - blauw

Productcode: QSFP-H40G-ACU7M=
EAN/UPC: 0882658505362
Cisco 40GBASE-CR4 Active Copper Cable - Directe verbindingskabel - QSFP+ naar QSFP+ - 7 m - twinaxial - SFF-8436 - actief - blauw - voor Nexus 93108TC-EX, 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E
Levertijd 1-6 weken

1.066,84

In winkelwagen
Afbeelding D-Link stackingkabel - 50 cm

D-Link stackingkabel - 50 cm

Productcode: DEM-CB50
EAN/UPC: 0790069262449
D-Link - Stackingkabel - 4 x InfiniBand (M) naar 4 x InfiniBand (M) - 50 cm - voor DGS 3224SR
Levertijd 1-6 weken

196,37

In winkelwagen
Afbeelding ACT trunkkabel - 40 m - erika violet

ACT trunkkabel - 40 m - erika violet

Productcode: DC5209
EAN/UPC:
ACT - Trunkkabel - MTP/MPO/UPC type A multi-modus (V) naar MTP/MPO/UPC type A multi-modus (V) - 40 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3/OM4 - halogeenvrij - erika violet
Direct leverbaar

522,93

In winkelwagen

 
Button