Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 3 m

Productcode: J9283D | EAN/UPC: 0190017246031
222,37 excl.btw
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ (M) naar SFP+ (M) - 3 m - twinaxial - passief - voor HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930F 48, 2930M 24, 8320, 8325; CX 8360
Op voorraad: 11 stuk(s)
Levertijd:
Product:
HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 3 m
269,07 incl. 21% btw 222,37excl. 21% btw
Voorraad: 11

Omschrijving

HPE Aruba Direct Attach Copper Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ (M) naar SFP+ (M) - 3 m - twinaxial - passief - voor HPE Aruba 2540 48, 2930F 24, 2930F 48, 2930M 24, 8320, 8325; CX 8360

Specificaties

Voorzieningen
Passieve kabel
Lengte
3 m
Technologie
Twinaxial
Netwerkkabeltype
10GBase rechtstreekse aansluitkabel

Ontworpen voor
HPE Aruba 2540 48G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 8320, 8325-48Y8C ¦ HPE Aruba CX 8360-12C V2, 8360-16Y2C V2

Aansluiting (tweede uiteinde)
SFP+ - male
Connector
SFP+ - male

Productvideo

Heb je zelf een goede video voor dit product? Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding IBM netwerkkabel - 10 m - blauw

IBM netwerkkabel - 10 m - blauw

Productcode: 40K8927
EAN/UPC:
IBM - Netwerkkabel - RJ-45 (M) naar RJ-45 (M) - 10 m - blauw
Levertijd 1-6 weken

95,67

Winkelwagen
Afbeelding ACT trunkkabel - 35 m - erika violet

ACT trunkkabel - 35 m - erika violet

Productcode: DC5022
EAN/UPC:
ACT - Trunkkabel - MTP/MPO/UPC type B multi-mode (V) naar MTP/MPO/UPC type B multi-mode (V) - 35 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3/OM4 - afgeschermd, halogeenvrij, rond - erika violet
Direct leverbaar

298,38

Winkelwagen
Afbeelding HPE Aruba Direct Attach Cable - netwerkkabel - 50 cm

HPE Aruba Direct Attach Cable - netwerkkabel - 50 cm

Productcode: JW100A
EAN/UPC: 0190017020006
HPE Aruba Direct Attach Cable - Netwerkkabel - SFP+ naar SFP+ - 50 cm - twinaxial - voor HPE Aruba 7024, 7205, 7210, 7220, 7240; S2500 Mobility Access Switch
Levertijd 1-6 weken

131,01

Winkelwagen
Afbeelding Motorola antennekabel - 9.14 m

Motorola antennekabel - 9.14 m

Productcode: CBLRD-1B4003600R
EAN/UPC: 0053926225347
Motorola - Antennekabel - N-connector (M) naar RP-TNC (M) - 9.14 m - LMR-240
Levertijd 1-6 weken

76,57

Winkelwagen

 
Button