Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco InfiniBand-kabel - 1 m

Productcode: CAB-INF-28G-1= | EAN/UPC: 0746320949543
€ 129,15 excl.btw
Cisco - InfiniBand-kabel - 4 x InfiniBand (M) naar 4 x InfiniBand (M) - 1 m - voor P/N: X2-10GB-CX4, X2-10GB-CX4=, X2-10GB-CX4-RF, XENPAK-10GB-CX4, XENPAK-10GB-CX4-RF
Op voorraad: 0 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco InfiniBand-kabel - 1 m
€ 156,27 incl. 21% btw € 129,15 excl. 21% btw
Voorraad: 0

Omschrijving

Cisco - InfiniBand-kabel - 4 x InfiniBand (M) naar 4 x InfiniBand (M) - 1 m - voor P/N: X2-10GB-CX4, X2-10GB-CX4=, X2-10GB-CX4-RF, XENPAK-10GB-CX4, XENPAK-10GB-CX4-RF

Specificaties

Lengte
1 m
Netwerkkabeltype
InfiniBand-kabel

Ontworpen voor
P/N: X2-10GB-CX4, X2-10GB-CX4=, X2-10GB-CX4-RF, XENPAK-10GB-CX4, XENPAK-10GB-CX4=, XENPAK-10GB-CX4-RF

Aansluiting (tweede uiteinde)
4 x InfiniBand (SFF-8470) - male
Connector
4 x InfiniBand (SFF-8470) - male

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Beschikbare brochures

Gerelateerde producten

Afbeelding Extreme Networks 100GBase rechtstreekse aansluitkabel - 5 m

Extreme Networks 100GBase rechtstreekse aansluitkabel - 5 m

Productcode: 10446
EAN/UPC:
Extreme Networks - 100GBase rechtstreekse aansluitkabel - QSFP28 (M) naar SFP28 (M) breakout - 5 m - glasvezel - actief
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 9.817,54

In winkelwagen
Afbeelding HPE Direct Attach Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 1 m

HPE Direct Attach Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - 1 m

Productcode: R0Y52A
EAN/UPC:
HPE Direct Attach Cable - 10GBase rechtstreekse aansluitkabel - SFP+ naar SFP+ - 1 m - voor Composable Fabric FM 2072, FM 3032Q, FM 3180 Front-to-Back Module
Op voorraad: 4 stuk(s)

€ 98,60

In winkelwagen
Afbeelding ACT netwerkkabel - 210 m - geel

ACT netwerkkabel - 210 m - geel

Productcode: RL2321
EAN/UPC: 8716065373271
ACT - Netwerkkabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 210 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, binnen/buiten - geel
Op voorraad: 1 stuk(s)

€ 345,17

In winkelwagen
Afbeelding Lenovo Console Cable Kit Spare - netwerkkabelpakket

Lenovo Console Cable Kit Spare - netwerkkabelpakket

Productcode: 90Y9462
EAN/UPC: 0883436191791
Lenovo Console Cable Kit Spare - Netwerkkabelpakket - voor RackSwitch G7028
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 38,86

In winkelwagen

 
Button