Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Gb MM SFP Fiber Optical Transceiver LC

Productcode: SFPSXMM | EAN/UPC: 0065030834940
€ 49,21 excl.btw
StarTech.com MSA conform Gigabit glasvezel SFP module - Single mode SFP transceiver - 1000BASE-SX - MM LC - 550 m - 850nm - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor P/N: MCM1110SFP
Op voorraad: 6 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Gb MM SFP Fiber Optical Transceiver LC
€ 59,55 incl. 21% btw € 49,21 excl. 21% btw
Voorraad: 6

Omschrijving

De SFPSXMM is een TAA- en MSA-conforme SFP glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 1000BASE-SX compatibele MSA switches en routers. De SFP transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 550 m en levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels.   Technische specificaties:  Golflengte: 850 nm  Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps  Type: Multi-mode glasvezel  Verbindingstype: LC connector  Maximale overdrachtsafstand: 550 m  MTBF: 78.286 uur  Stroomverbruik: Minder dan 1 W  DDM: Nee  Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.   StarTech.com SFP's  Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties.

Specificaties

Breedte
1.3 cm
Diepte
5.5 cm
Gewicht
18 g
Hoogte
0.9 cm

Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
CSA, UL, TUV, FCC, RoHS

Service & Support
Beperkte garantie - 2 jaar

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Uitwisselbare slots
1 x SFP (mini-GBIC)

Ontworpen voor
P/N: MCM1110SFP

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Full-duplexcapaciteit
Gegevensoverdrachtsnelheid
1 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand
550 m
Optische golflengte
850 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 407-BBOR
EAN/UPC: 0884116143505
Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - maximaal 550 m - 850 nm - voor Networking C1048, C9010, S5000, S6000, S6010; ProSupport Plus N3132, S4048, X1026, X1052
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 79,18

In winkelwagen
Afbeelding SFP Module - 10057 Comp - U/S

SFP Module - 10057 Comp - U/S

Productcode: 10057-ST
EAN/UPC: 0065030885256
StarTech.com SFP module transceiver - glasvezel 1000Base-BX - stroomafwaarts - Extreme Networks 10057H compatibel (10057H-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Extreme Networks 10057) - GigE - 1000Base-BX-U - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (RX) / 1490 (TX) nm - voor Extreme Networks Summit X450a-24t, X450a-24tDC, X450a-48t, X450e-24p
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 50,96

In winkelwagen
Afbeelding DIGITUS DN-81200 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

DIGITUS DN-81200 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Productcode: DN-81200
EAN/UPC: 4016032324133
DIGITUS DN-81200 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE - LC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm
Op voorraad: 8 stuk(s)

€ 31,37

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP85P55GE0B3CC
EAN/UPC: 8716065448450
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-SX, Glasvezelkanaal - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen

 
Button