Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Gigabit Fiber SFP Transceiver SM LC 10km

Productcode: SFPGLCLHSMST | EAN/UPC: 0065030850643
€ 48,80 excl.btw
StarTech.com Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 1000 Mbps - SM glasvezel LC - 10 km - levenslange garantie - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor P/N: ET91000SFP2, ET91000SFP2C, IES101002SFP, MCM1110SFP, PEX1000SFP2
Op voorraad: 16 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Gigabit Fiber SFP Transceiver SM LC 10km
€ 59,05 incl. 21% btw € 48,80 excl. 21% btw
Voorraad: 16

Omschrijving

De SFPGLCLHSMST is een Cisco GLC-LH-SM compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE (1000 Mbps) connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX/LH conforme netwerken, op een afstand tot 10 km.

Specificaties

Breedte
1.2 cm
Diepte
6 cm
Gewicht
17 g
Hoogte
1 cm

Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
FCC, RoHS, MSA

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-LH - LC enkele modus
Uitwisselbare slots
1 x SFP (mini-GBIC)

Ontworpen voor
P/N: ET91000SFP2, ET91000SFP2C, IES101002SFP, MCM1110SFP, PEX1000SFP2

Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Full-duplexcapaciteit, half duplex modus, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-LH
Max. overdrachtsafstand
10 km
Optische golflengte
1310 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: TL-SM321B
EAN/UPC: 6935364030520
TP-Link TL-SM321B - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-BX - LC/UPC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (TX) / 1550 (RX) nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 13,90

In winkelwagen
Afbeelding AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 5801-821
EAN/UPC: 7331021055728
AXIS T8613 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 108,13

In winkelwagen
Afbeelding Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 407-BBOR
EAN/UPC: 0884116143505
Dell Networking - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - maximaal 550 m - 850 nm - voor Networking C1048, C9010, S5000, S6000, S6010; ProSupport Plus N3132, S4048, X1026, X1052
Op voorraad: 1 stuk(s)

€ 79,18

In winkelwagen
Afbeelding SFP Module - 10056H Comp - D/S

SFP Module - 10056H Comp - D/S

Productcode: 10056H-ST
EAN/UPC: 0065030885249
StarTech.com SFP module transceiver - glasvezel 1000Base-BX - stroomopwaarts - Extreme Networks 10056 compatibel (10056-ST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Extreme Networks 10056H) - GigE - 1000Base-BX-D - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 (RX) / 1490 (TX) nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 63,17

In winkelwagen

 
Button