Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000Base-SX

Productcode: MASFP1GBSXST | EAN/UPC: 0065030868655
€ 43,92 excl.btw
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP Module, 1000BASE-SX, 1GbE MMF Optic Transceiver, LC Connector, 550m, 850nm, DDM, Cisco Meraki MS225, MX400, Mini GBIC Transceiver - Lifetime Warranty (MASFP1GBSXST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)
Levertijd:
Product:
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000Base-SX
€ 53,14 incl. 21% btw € 43,92 excl. 21% btw
Voorraad: 2

Omschrijving

De MASFP1GBSXST is een Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Merak switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE (1000 Mbps) connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m.

Specificaties

Breedte
1.37 cm
Diepte
5.66 cm
Gewicht
28 g
Hoogte
1.25 cm

Kleur
Zilver
Type apparaat
SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
Insteekmodule

Conformiteitsnormen
UL, FCC, RoHS, MSA
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX

Service & Support
Beperkte garantie - levenslang

Interfaces
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode female x 2

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%
Max. gebruikstemperatuur
70 °C
Min. gebruikstemperatuur
0 °C

Conformiteitsnormen
IEEE 802.3z
Connectiviteit
Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
GigE
Voorzieningen
Volledige duplex modus, ondersteuning voor Digital Optical Monitoring (DOM), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Gegevensoverdrachtsnelheid
1.25 Gbps
Bekabelingstype
1000Base-SX
Max. overdrachtsafstand
550 m
Optische golflengte
850 nm

Heb je zelf een goede video voor dit product? Klik op de onderstaande knop om je video in te dienen. Youtube video indienen

Gerelateerde producten

Afbeelding Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: 407-10439
EAN/UPC: 4053162926288
Dell - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - voor Force10; Networking C7008; PowerConnect 70XX, 81XX; PowerEdge VRTX
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 100,50

In winkelwagen
Afbeelding StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP1GEFEETST
EAN/UPC: 0065030884396
StarTech.com Juniper SFP-1GE-LH compatibel SFP transceiver module - 1000Base-ZX glasvezel (SFP1GELHST) - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Juniper SFP-1GE-FE-E-T) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m
Op voorraad: 8 stuk(s)

€ 43,10

In winkelwagen
Afbeelding LevelOne SFP-3211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

LevelOne SFP-3211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP-3211
EAN/UPC:
LevelOne SFP-3211 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 88 stuk(s)

€ 39,62

In winkelwagen
Afbeelding Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel

Productcode: SFP13010GE0B475
EAN/UPC: 8716065449068
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE, 1Gb Fibre Channel - 1000Base-LX, Glasvezelkanaal - LC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm
Op voorraad: 2 stuk(s)

€ 26,28

In winkelwagen

 
Button