Voor bedrijven & organisaties

Gratis verzending vanaf € 250,-

Groot assortiment producten en merken

Levering volgende dag op voorraadartikelen

Uw zakelijke IT dienstverlener

Home  /  Netwerken  /  Zendontvangers & Multiplexers  /  SFP-Zendontvangers  /  Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000Base-SX

zNLqmImJlUCsC9e5woU9oQ_5042905WmvwCkGmFkK61GeZ2s1T1g_5043720F8oSmWcIgkuJaECw6TS8w_5044472

Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000Base-SX

Productcode: MASFP1GBSXST | EAN/UPC: 0065030868655
€ 40,26 excl.btw
StarTech.com Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Comp. SFP Module - 1000BASE-SX - 1GbE Gigabit Ethernet SFP Multimode Fiber MMF Optic Transceiver - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 4 stuk(s)
Product:
Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX 1000Base-SX
€ 48,71 incl. 21% btw € 40,26 excl. 21% btw
Voorraad: 4
In winkelwagen Offerte aanvragen

Omschrijving

De MASFP1GBSXST is een Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Merak switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE (1000 Mbps) connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m.

Specificaties

Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
5 - 95%

Gerelateerde producten

Image MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

Productcode: S-31DLC20D
EAN/UPC:
MikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - SFP (mini-GBIC) / LC enkele modus - maximaal 20 km - 1310 nm
Op voorraad: 56 stuk(s)

€ 182,60

In winkelwagen
Image Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: UF-MM-1G
EAN/UPC: 0810354025907
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE (pak van 2)
Op voorraad: 147 stuk(s)

€ 162,80

In winkelwagen
Image Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE

Productcode: UF-MM-10G
EAN/UPC: 0810354025914
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 10 GigE (pak van 2)
Op voorraad: 88 stuk(s)

€ 355,30

In winkelwagen
Image Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE

Productcode: SFP85P55GE0B444
EAN/UPC: 8716065448535
Skylane Optics - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Zhone SFP-GE-SX-850-DLC) - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
Op voorraad: 0 stuk(s)

€ 24,09

In winkelwagen

 
Button